نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت ، ساختمان بنیامین ، پ 145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ
دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق :77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت ، ساختمان بنیامین ، پ 145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

 دفتر مرکزی: 66097851
 مرکز تعمیرات: 66097859
 شعبه شرق :77978135
شعبه هفت تیر: 88836102
شعبه جنوب: 55300568
شعبه غرب 44153186
شعبه شمال 26721443
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

تعمیر درب یخچال ال جی

فهرست مطالب

تعمیر درب یخچال ال جی

تعمیر درب یخچال ال جی از جمله کارهایی است که در نمایندگی تعمیرات یخچال الجی انجام می شود. تشخیص زنگ زدگی و پوسیدگی درب و لولاها، در مرکز تعمیرات یخچال با ابزارآلات ویژه صورت می گیرد و درصورتی که امکان تعمیر آن وجود داشته باشد، نسبت به تعمیر آن اقدام می شود. در مدل های مختلف یخچال خرابی درب متفاوت است. یخچال فریزرهای دو درب، ساید بای ساید و یخچال های معمولی، درب های مختلفی دارند و نوع تعمیر آنها نیز متفاوت است.

اما فصل مشترک تمامی یخچال‌های ال جی داشتن لولا، لاستیک و بدنه فلزی در درب آنهاست. خرابی و بسته نشدن درب یخچال ضررهای زیادی را به کاربر تحمیل می کند. از این رو درصورت بروز مشکل باید هرچه سریعتر نسبت به تعمیر درب یخچال ال جی اقدام کرد. فاسد شدن مواد غذایی، آسیب دیدن کمپرسور و موتور و همچنین برفک زدن یخچال از مشکلاتی است که بر اثر خرابی درب یخچال بروز می کند. در ادامه این مطلب به مهمترین دلایل خرابی درب یخچال اشاره می کنیم.

در چه شرایطی باید برای تعمیر درب یخچال ال جی اقدام کرد؟

لزومی ندارد شما با دیدن هر مشکلی در درب یخچال برای تعمیر آن اقدام کنید. گاهی اوقات، بسته نشدن درب یخچال و یا بد بسته شدن آن، ممکن است دلیلی غیر از خرابی درب یخچال داشته باشد. تنها باید درصورت خرابی قطعی درب، نسبت به تعمیر آن یا تعویض قطعات مختلف درب اقدام کرد. نمایندگی یخچال ال جی برخی از دلایل بسته نشدن درب یخچال را برای مطالعه شما عزیزان آماده کرده تا در صورت مواجه با این مشکل از خرابی یا عدم خرابی درب مطمئن شوید.

کاربران عزیز می توانند هرگونه مشکل در بسته نشدن درب یخچال ال جی را به نمایندگی تعمیرات ال جی اطلاع دهند تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل یخچال اقدام کنند.

بسته نشدن درب یخچال به دلیل وجود مانع در مسیر آن

اگر درب یخچال به درستی بسته نمی شود ممکن است یک شی مانع بسته شدن آن شده باشد. این مانع می تواند در داخل یخچال باشد و یا اینکه بین یخچال و درب آن قرار گرفته باشد. نحوه قرار گرفتن ظروف یا مواد داخل یخچال از عوامل داخلی است که درصورت بیرون زدگی از قفسه، از بسته شدن درب یخچال جلوگیری می کند. خود قفسه ها نیز ممکن است جا به جا شده باشند و مانعی برای درب ایجاد کرده باشند.

در این شرایط نه تنها نیازی به تعمیر درب یخچال ال جی نیست بلکه با اقدامات ساده می توان مشکل بسته نشدن درب را برطرف کرد. همچنین اگر از قرار گرفتن صحیح وسایل داخل یخچال مطمئن هستید به اطراف درب و فاصله بین درب و یخچال دقت کنید که اگر شی یا وسیله‌ای مانع از بسته شدن کامل در یخچال می شود، آن را بردارید.

تعمیر خرابی لاستیک در یخچال ال جی

از عواملی که باعث بسته نشدن درب یخچال فریزر یا چفت نشدن آن می شود، خرابی لاستیک یا درزگیر است.  لاستیک دور تا دور درب یخچال را فراگرفته و با خاصیت آهن ربایی خود باعث می‌شود که درب یخچال به بدنه آن کیپ شده و از خارج شدن هوای سرد به بیرون از یخچال جلوگیری می کند. از نشانه های خرابی درزگیر یخچال کیپ نشدن و یا بسته نشدن درب می باشد. همچنین این مورد می تواند یکی از دلایل برفک زدن یخچال باشد.

خرابی درزگیر از عواملی است که تعمیر درب یخچال ال جی را ضروری می کند. در مرکز تعمیرات ال جی، لاستیک درب یخچال به دقت مورد بررسی قرار می گیرد و درصورت اطمینان از خرابی آن، تعویض می شود. خرابی درزگیر را نباید نادیده گرفت چراکه درزگیر مانع ورود هوای گرم و گرد و غبار به یخچال می شود. بنابراین معیوب بودن لاستیک نه تنها باعث فاسد شدن مواد غذایی می شود بلکه خرابی دیگر قطعات یخچال را نیز به دنبال دارد.

خرابی یا فرسودگی لولاها

یکی دیگر از مهمترین علت‌های بسته نشدن درب یخچال، خرابی، تنظیم نبودن یا فرسودگی لولاهای آن است. گاهی اوقات لولاها سالم هستند اما تراز نبودن آنها می تواند مانع از بسته شدن مناسب درب یخچال شود. از این رو باید نسبت به تنظیم کردن لولاهای درب اقدام کرد. تنظیم کردن مناسب لولاها کار یک تعمیرکار مجرب است که با باز کردن لولای درب یخچال و دوباره بستن و تنظیم کردن آن این مشکل را برطرف می کند.

اما فرسودگی و خرابی لولا یقیناً تعمیر درب یخچال ال جی را به دنبال دارد. لولا یا گیرهای درب یخچال به مرور زمان ممکن است بر اثر رطوبت، زنگ زده و کارایی خود را از دست دهند. همچنین شل شدن پیچ های لولا و یا شکستگی آنها نیز از دیگر علت های خرابی درب یخچال فریزر می باشد. در صورت خرابی گیرهای درب باید به نمایندگی تعمیر یخچال ال جی مراجعه کرد و یا از خدمات سرویس در محل ال جی استفاده کرد.

نمایندگی یخچال ال جی

نمایندگی یخچال ال جی با بیش از چند دهه تجربه در زمینه فروش و خدمات پس از فروش محصولات ال جی، به هموطنان عزیز خدمات متنوع ارائه می کند. ما مفتخریم که در کنار شما توانسته‌ایم گواهینامه بهبود کیفیت را مطابق با استاندارهای بین المللی چه در بخش فروش و چه در حوزه تعمیرات یخچال کسب کنیم. خدمات تعمیر یخچال ال جی از جمله مهمترین خدمات این نمایندگی است و هفت روز هفته آماده پاسخگویی به مشکلات کاربران گرامی می باشد.

تعمیرات یخچال ال جی به دلیل میسر نبودن جا به جایی یخچال، معمولاً به صورت سرویس در محل یخچال انجام می شود و در صورت تماس هریک از همشریان، تکنسین فنی نمایندگی سریعاً به محل اعزام شده و تعمیر یخچال را در همانجا انجام می دهند. تنها دغدغه نمایندگی یخچال ال جی رفع مشکلات مشتریان و کاهش هزینه‌های آنان در آشفتگی اقتصادی امروز است.

امتیاز بده، تخفیف بگیر!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − پنج =