نمایندگی الجی

نمایندگی الجی

نمایندگی الجی ، نمایندگی تعمیرات الجی (LG) ، تعمیرات موبایل، تعمیر تلویزیون، تعمیر لپ تاپ، مانیتور، پرینتر، سینما خانگی و… با قابلیت سرویس دهی  سریع در کلیه مناطق تهران و حومه، خدمات تعمیر در محل، به کارگیری از قطعات اصلی همراه با ضمانت نامه در نمایندگی lg صورت می گیرد.

شرکت کره ای نمایندگی الجی (LG) تولید کننده ی انواع لوازم الکترونیکی در نمایندگی lg در مدل های گوناگون می باشد که یکی از معتبرترین برند ها در ایران به شمار می آید. چنانچه هر کدام از محصولات نمایندگی الجی را تهیه کرده اید و بعد از مدتی استفاده از دستگاه هر نوع ایرادی برای آن پیش آمده ، به آسانی با مرکز پشتیبانی ارتباط برقرار کرده تا جهت برطرف سازی نقص به وجود آمده اقدام نمایید. نمایندگی lg به عنوان تخصصی ترین مرکز خدمات پس از فروش لوازم  الجی(LG) از کاربران حمایت می کند. تنها لازم است با نمایندگی lg ما تماس حاصل فرمائید و درخواست خود را مطرح کنید. ما برای کاربران و مشتریان خود امتیازات ویژه ای جهت نمایندگی تعمیرات الجی در نظر گرفته ایم.

نمایندگی lg

نمایندگی تعمیرات الجی خدمات تخصصی تعمیرات ال جی از جمله تعمیرات لوازم الکترونیکی lg  (موبایل، تلویزیون، لپ تاپ، سینما خانگی، پرینتر،مانیتور، دی وی دی، و…) را در این مرکز بر عهده دارد. تعمیرکاران کارشناس و تکنسین های تعمیر در نمایندگی lg به علت برخورداری از تجارب چندین ساله و بهره مندی از ابزارهای روز دنیا قادرند هر نوع مشکل و ایرادی را در خصوص تعمیرات لوازم ال جی برطرف نمایند.یکی از دلایل مهارت کارشناسان تعمیر در نمایندگی الجی شرکت در کلاس های تعمیر تخصصی می باشد که از جانب مدیریت این مرکز در دوره های ۶ و ۱۲ ماهه برگزار می‌گردند. این ادوار برای به‌روز‌رسانی اطلاعات  تکنسین های تعمیر نمایندگی lg و با حضور اساتید نامی بین‌المللی یا ملی برگزار می گردد.

نمایندگی تعمیرات الجی

نمایندگی تعمیرات الجی

نمایندگی تعمیرات الجی

نمایندگی الجی با برخورداری از کارشناسان مجرب کشور، بر آن است تا کلیه خدمات مورد نیاز کاربران را برآورده سازد. خوب است آگاه باشید که کلیه متخصصینی که با نمایندگی تعمیرات الجی همکاری دارند  دارای مدارک بین المللی در زمینه ی کاری خویش می باشند  و تنها در حوزه تخصصی خویش به ارائه سرویس و خدمات مشغول می باشند.

سوالات رایج کاربران برای نمایندگی تعمیرات الجی:

آیا دستگاه تعمیر شده دارای گارانتی است؟

بله. در نمایندگی نمایندگی تعمیرات الجی این اطمینان به مشتری داده می شود که قطعات تعویض شده دارای گارانتی می باشد.

آیا امکان اعزام تعمیرکار در محل هست؟

بله. در نمایندگی تعمیرات الجی این امکان را دارد که کارشناس تعمیر به محل ارعزام نماید.

نمایندگی تعمیرات الجی lg

نمایندگی الجی

نمایندگی الجی

نتیجه گیری

ارائه خدمات به مشتریان و دنبال کردن مشکلات آن‌ها در نمایندگی تعمیرات الجی ، بسیار کنترل شده می باشد و موظفند تا بهترین خدمات را در اختیار کاربران محترم بگذارند و این خدمات تا برطرف شدن مشکل و حل آن  ادامه خواهد داشت.

نمایندگی تعمیرات الجی با مناسب ترین قیمت خدمات دهی در تهران و حومه