نمایندگی الجی

نمایندگی الجی

نمایندگی الجی ،تعمیرگاه و نمایندگی تعمیرات مجاز مرکزی الجی (LG) ، تعمیرات موبایل، تعمیر تلویزیون، تعمیر لپ تاپ، مانیتور، پرینتر، سینما خانگی و… با قابلیت سرویس دهی  سریع در کلیه مناطق تهران و حومه، خدمات تعمیر در محل، به کارگیری از قطعات اصلی همراه با ضمانت نامه در نمایندگی lg صورت می گیرد.

شرکت کره ای نمایندگی الجی (LG) تولید کننده ی انواع لوازم الکترونیکی در نمایندگی lg در مدل های گوناگون می باشد که یکی از معتبرترین برند ها در ایران به شمار می آید. چنانچه هر کدام از محصولات نمایندگی الجی را تهیه کرده اید و بعد از مدتی استفاده از دستگاه هر نوع ایرادی برای آن پیش آمده ، به آسانی با مرکز پشتیبانی و نمایندگی تعمیرات الجی ارتباط برقرار کرده تا جهت برطرف سازی نقص به وجود آمده اقدام نمایید. نمایندگی lg به عنوان تخصصی ترین مرکز خدمات پس از فروش لوازم  الجی(LG) از کاربران حمایت می کند. تنها لازم است با نمایندگی lg ما تماس حاصل فرمائید و درخواست خود را مطرح کنید. ما برای کاربران و مشتریان خود امتیازات ویژه ای جهت نمایندگی تعمیرات الجی در نظر گرفته ایم.

این حق مشتری است که از خدمات فوری و صحیح نمایندگی تعمیرات الجی به بهترین شکل استفاده نماید. تعمیرگاه و نمایندگی  تعمیرات الجی همواره  در خدمت مشتریان عزیز می باشد. تکنسین هایی که در نمایندگی الجی فعالیت دارند نه فقط به طور تجربی بلکه با حضور در کلاس‌های آموزشی به‌ شکل تخصصی نسبت به برطرف سازی مشکلات محصولات در نمایندگی الجی انجام وظیفه می کنند.

نمایندگی lg

نمایندگی تعمیرات الجی خدمات تخصصی تعمیرات ال جی از جمله تعمیرات لوازم الکترونیکی lg  (موبایل، تلویزیون، لپ تاپ، سینما خانگی، پرینتر،مانیتور، دی وی دی، و…) را در این مرکز بر عهده دارد. تعمیرکاران کارشناس و تکنسین های تعمیر در نمایندگی lg به علت برخورداری از تجارب چندین ساله و بهره مندی از ابزارهای روز دنیا قادرند هر نوع مشکل و ایرادی را در خصوص تعمیرات لوازم ال جی برطرف نمایند.یکی از دلایل مهارت کارشناسان تعمیر در نمایندگی الجی شرکت در کلاس های تعمیر تخصصی می باشد که از جانب مدیریت این مرکز در دوره های ۶ و ۱۲ ماهه برگزار می‌گردند. این ادوار برای به‌روز‌رسانی اطلاعات  تکنسین های تعمیر نمایندگی lg و با حضور اساتید نامی بین‌المللی یا ملی برگزار می گردد.

نمایندگی تعمیرات الجی

نمایندگی تعمیرات الجی با برخورداری از کارشناسان مجرب کشور، بر آن است تا کلیه خدمات مورد نیاز کاربران را برآورده سازد. خوب است آگاه باشید که کلیه متخصصینی که با نمایندگی تعمیرات الجی همکاری دارند  دارای مدارک بین المللی در زمینه ی کاری خویش می باشند  و تنها در حوزه تخصصی خویش به ارائه سرویس و خدمات مشغول می باشند.

نمایندگی تعمیرات الجی lg

ارائه خدمات به مشتریان و دنبال کردن مشکلات آن‌ها در نمایندگی تعمیرات الجی ، بسیار کنترل شده می باشد و موظفند تا بهترین خدمات را در اختیار کاربران محترم بگذارند و این خدمات تا برطرف شدن مشکل و حل آن  ادامه خواهد داشت.

نظر خود را بنویسید

4 + 0 = ?

شماره های تماس : – صدای مشتری ۰۹۱۹۰۸۱۲۷۲۹

خیابان آزادی، خیابان بهبودی، نرسیده به نصرت، جنب بانک سپه، پلاک ۱۴۵، طبقه سوم واحد ۷(مجهز به آسانسور و پارکینگ)