گوشی ال جی G6 در هنگام بوت (راه اندازی) متوقف می شود

شرح مشکل: گوشی LG  G6 در سیستم اندروید کار می کند. گوشی با یک صفحه نمایش راه اندازی ایمن مجددا راه اندازی می شود. پس از وارد کردن کد پین امنیت، آیکون باز شدن با یک دایره بارگذاری آبی نمایش داده می شود که در این حالت گوشی راه اندازی می شود. با این حال، گوشی هرگز از این مرحله عبور نمی کند. سه بار تلاش شد تا مشکل رفع شود، اما مشکل همچنان ادامه داشت تا اینکه باتری خالی شد. این مشکل اخیرا پس از آپدیت سیستم (در یک دوره ۲۴ ساعته) روی داد، بنابراین احتمالا مشکل از خرابی آپدیت سیستم است. باتری گوشی حدود یک سال تعویض شده است. بنظر می رسد که شروع کار گوشی سال ۲۰۱۸ باشد، هرچند گوشی سال ۲۰۱۷ خریداری شده است. برنامه های زیادی روی گوشی هستند. حداقل ۳۰ آیتم دارای لوگوی اندروید است اما “exe” در پایان نام های آنها وجود دارد، بنابراین تصور می شود که آنها فقط برنامه های اندروید هستند.

 

راه حل: اولین کاری که باید انجام داد اینست که مطمئن شوید باتری گوشی شارژ کافی دارد. گوشی را به شارژر دیواری وصل تا حداقل ۲۰ دقیقه شارژ شود. در موردی که علامت شارژ ظاهر نمی شود مراحل زیر را انجام دهید:

  • پورت شارژ گوشی را با استفاده از یک قوطی هوای فشرده تمیز نمایید.
  • از یک سیم شارژ و شارژر دیواری متفاوت برای شارژ گوشی استفاده نمایید.
  • چک کنید که گوشی می تواند از پورت USB کامپیوتر شارژ شود یا نه.

زمانی که گوشی دارای شارژ کافی بود، کارت SD کوچک را برداشته (اگر وجود دارد) سپس راه اندازی را انجام دهید. اینکار با نگهداشتن دکمه power و volume down به مدت حداقل ۱۰ ثانیه صورت می گیرد. اگر مشکل همچنان ادامه داشت باید گوشی را در حالت بازیابی روشن کنید و به حالت کارخانه برگردانید. توجه داشته باشید که تمام داده های گوشی در این حال پاک می شوند.

اگر مراحل بالا موجب رفع مشکل نشد، در این صورت باید گوشی را به مرکز خدمات تعمیر ال جی G6 برده تا مورد بررسی قرار بگیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *