نحوه تعویض گلس موبایل

نحوه تعویض گلس موبایل

نحوه تعویض گلس موبایل

نحوه تعویض گلس موبایل ، یکی از خدماتی است که در زمینه سرویس‌های تعمیر به کاربران ارائه می‌شود. بسیار مهم است که برای تعویض این قطعه مهم و حساس، از گلسی استفاده شود که اورجینال باشد تا نهایت کیفیت را برای کاربر فراهم سازد.

نحوه تعویض گلس موبایل

نحوه تعویض گلس موبایل

تعویض گلس گوشی و شناخت این قطعه

یکی از نکات مهمی که در بحث تعویض گلس گوشی وجود دارد، شناخت این قطعه است. محافظ‌های ال سی دی هم معمولاً با عنوان گلس شناخته می‌شوند، لازم است کاربران اطلاعاتی در مورد تفاوت این دو قطعه داشته باشند. گلس، به صورت فابریک روی گوشی وجود داشته و برای جدا کردن آن، نیاز به تجهیزات خاصی است. در برخی موارد آسیب این نوع گلس، منجر به ایجاد شکستی هایی در آل سی دی و آسیب دیدن تاچ می‌گردد.

این در حالی است که نوع دیگر گلس، در واقع حکم محافظ صفحه نمایش را داشته و به صورت مجزا خریداری و نصب می‌شود. این نوع گلس، در مدل‌های مختلف در بازار موجود بوده و یکی از قطعات جانبی محسوب می‌شود.

پیشگیری از تعویض گلس گوشی

تعویض گلس گوشی خصوصاً در مواردی که نیاز به تعویض تاچ هم باشد، هزینه نسبتاً زیادی را به دنبال دارد. همچنین ممکن است برخی تعمیرکاران مهارت کافی برای انجام این کار را نداشته و ناخواسته باعث بروز مشکلات جدی در کیفیت عملکرد موبایل شوند. بنابراین بهتر است تا حد امکان از بروز اتفاقاتی که تعویض این قطعه را ضروری می‌سازند پیشگیری شود.

یکی از ساده‌ترین راه‌ها، تهیه یک محافظ با کیفیت برای ال سی دی می‌باشد. توصیه می‌کنیم هنگام خرید موبایل مورد نظرتان، محافظ مناسب آن را نیز از مراکز معتبر خریداری کرده و به این ترتیب، شدت ضربه‌های سنگین را کاهش داده و از تعویض گلس گوشی پیشگیری نمایید. مراقبت از گوشی هم موردی است بدیهی که همه کاربران به آن توجه دارند.

زمان تعویض گلس گوشی ال جی

همانطور که اطلاع دارید، همه کاربران برای محافظت از ال سی دی گوشی خود، یک محافظ صفحه مناسب تهیه کرده و روی آن نصب می‌کنند. این محافظ اغلب شدت ضربه را گرفته و مانع از آسیب می‌شود. ولی گاهی شدت ضربه به حدی است که علاوه بر محافظ، گلس گوشی هم می‌شکند. در این شرایط، نیاز به تعویض گلس در محیطی مجهز می‌باشد.

گاهی شکستن گلس همراه با شکستن ال سی دی و یا حتی بروز آسیب‌های جدی در تاچ دستگاه خواهد بود. در این صورت باید کل ال سی دی تعویض شود. اما در شرایطی که تاچ یا صفحه نمایش آسیبی ندیده باشند، امکان تعویض گلس به تنهایی وجود دارد. در نتیجه اگر موبایل از ارتفاع پرت شد و یا ضربه شدیدی خورد، به احتمال زیاد باید گلس تعویض تعویض شود.

تعمیر موبایل الجی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *