تعمیر تاچ موبایل ال جی

نحوه تعمیر تاچ موبایل ال جی

نحوه تعمیر تاچ موبایل ال جی

امروزه تعمیر موبایل به روش‌های تخصصی صورت می‌گیرد. کاربران در نظر داشته باشند ابتدا با استفاده از روش‌های تست سخت افزاری گوشی اندروید ساختمان فیزیکی دستگاه را بررسی کنند. گاهی در ساختمان گوشی اشکالی بوجود می‌آید  و برای برطرف کردن آن حتماً نیاز به مراجعه به متخصص و تعویض قطعه دارید.

دلایل نیاز به تعمیر تاچ موبایل آل جی

از شایع‌ترین مشکلاتی که بیشتر کاربران گوشی‌های هوشمند با آن رو به رو می‌شوند، آسیب دیدگی تاچ گوشی و ناکارآمدی آن است. این قسمت از موبایل‌های امروزی تمامی قابلیت‌های تلفن همراه را پوشش می‌دهد و خرابی آن می‌تواند بسیار دردسرساز گردد. به طور کلی تاچ گوشی‌های موبایل دارای ساختار بسیار حساسی می‌باشند که امکان دارد تحت تأثیر کوچک‌ترین ناهماهنگی و اصابت ضربه دچار مشکل شوند.

لازم به ذکر است که با چشم پوشی از آسیب دیدگی قسمتی از تاچ گوشی به مرور زمان می‌شود باعث سرایت خرابی به آل سی دی هم شد. خرابی تاچ به خاطر علت‌های مختلفی رخ می‌دهد، نصب یک نرم افزار جدید نامناسب، بالا بودن حجم برنامه‌های مورد استفاده، ضربه و نفوذ مایعات شیمیایی از عمده‌ترین دلایل ضرورت یافتن تعمیر تاچ موبایل ال جی می‌باشند.

راهکارهای اولیه رفع اختلالات تاچ موبایل

چنانچه خرابی تاچ مربوط با اختلالات نرم افزاری سیستم گوشی باشد، می‌شود با راهکارهای ساده‌ای چون پاک کردن نرم افزارهای نصب شده مشکل ساز، آپدیت سیستم عامل مورد استفاده و ریست فکتوری به تعمیر تاچ موبایل پرداخت. ولی بعضی از اختلالات موجود در تاچ بسیار جدی شده و نیاز به تعمیرات تخصصی برای استفاده‌ی دوباره از گوشی به وجود می‌آید. در هر حال توصیه می‌شود در صورت بروز هر گونه کاستی در کارکرد صحیح تاچ موبایل آل جی به مراکز تعمیراتی معتبر مراجعه نمایید.

روش تعمیر تاچ موبایل ال جی

تعمیر تاچ موبایل از طریق راه‌های زیر امکان پذیر است:

  • تعمیر با کالیبره کردن صفحه نمایش
  • رفع مشکل لمس اندروید با بررسی مصرف رم
  • رفع مشکل کار نکردن تاچ در گوشی‌های لمسی با بررسی شارژر
  • رفع مشکل از کار افتادن تاچ گوشی با فعالسازی GPU 2D Rendering
  • رفع مشکل تاچ گوشی با بوت اندروید در حالت ایمنی
  • رفع مشکل کار نکردن تاچ اسکرین با غیرفعالسازی Ambient Display
  • برطرف کردن مشکلات صفحه لمسی با تست مولتی تاچ اندروید

تعویض و تعمیر تاچ موبایل

اگر صفحه نمایشگر سیاه شده باشد باید از تاچ و آل سی دی کامل استفاده کنید.

تعمیرات تخصصی موبایل الجی

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *