مشکل های موجود در تلویزیون های صفحه تخت

مشکل تلویزیون های صفحه تخت

در صورتی که تلویزیون صفحه تخت شما چندین سال کار می کند، در اینصورت خوش شانس هستید. مشکلات صفحات تخت، علیرغم برند، باعث شده تا صدها بیننده با امور مشتری تماس بگیرند.

ماندی موکنی به امور مشتریان اعلام کرد که خطوط رنگی بر روی صفحه دیده می شوند. کلیک کردن یک دکمه باعث شد تا تلویزیون بطور مداوم روشن و خاموش شود و فقط در زمان قطع کردن تلویزیون، متوقف می شود.

ماندی گفته است که تلویزیون سامسونگ خود را در مارس ۲۰۰۹ با قیمت تقریبا ۲۰۰۰ دلار خریداری کرده است. این قیمت حدود نیمی از تعمیر تلویزیون می باشد.

 

تعمیر

شکایت ماندی به دیگران نیز اعلام شد، که می گویند نمی توانند درک کنند که چرا دستگاه های تلویزیون گران فقط دو سال کار می کنند و به تعمیرات اساسی نیاز دارند. داو مالتز، که تعمیرات تلویزیون را انجام می دهد، شکایت های این چنینی را دریافت کرده است و به مشکل بسیار آشناست.

مالتز به امور مشتریان اعلام کرد که این تکنولوژی جدید باعث معایب زیادی می شود.

 

طراحی ضعیف

از دید مالتز، که تعمیرات تلویزیون را به مدت ۱۷ سال انجام می دهند، طراحی این تلویزیون ها طرفداران زیادی ندارد.

این نوع تلویزیون ها بسیار کوچک و گران هستند. مالتز تعدادی از ویدئوهای یوتیوب را در مورد تعمیر تلویزیون های صفحه تخت ارائه کرده کرده است که در یک نظرسنجی اعلام نمود که طول عمر تلویزیون های صفحه تخت چقدر است. عمر دستگاه ها می تواند ۶ سال باشد.

 

مشکل خازن

بعضی از مشکلات نسبت به سایر مشکلات به آسانی حل می شوند. برای مثال، خازن های متورم- که رایج ترین مشکلی بوده که بر برق دستگاه تاثیر می گذارند- تعمیر ارزان تری نسبت به مشکلات نمایشگر دارند.

به دلیل اتصالات ضعیف، تعمیر دشوار نمایشگر می تواند مشکل و گران باشد.

تعمیر دستگاه های پلاسما نیز تعمیر گران می باشد.

زمانی که تعمیر خازن ها اصلا پیچیده نباشد، در اینصورت سازندگان ممکن است از قطعات با کیفیت استفاده نکنند. خازن ها در بسیاری از دستگاه ها ارزان هستند.

رقابت زیادی بین سازندگانی که ارزان ترین تلویزیون ها را می فروشند وجود دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *