نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت ، ساختمان بنیامین ، پ 145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ
دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق :77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت ، ساختمان بنیامین ، پ 145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

 دفتر مرکزی: 66097851
 مرکز تعمیرات: 66097859
 شعبه شرق :77978135
شعبه هفت تیر: 88836102
شعبه جنوب: 55300568
شعبه غرب 44153186
شعبه شمال 26721443
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

مراکز تعمیرات تلویزیون

فهرست مطالب

تلویزیون خود را به مرکز تعمیرات الجی بسپارید

در برخی موارد، تعمیر تلویزیون می تواند به عنوان یک پروژه انجام شود. ویدئوهای آموزشی متعددی وجود دارد که مشاهده و درک آنها آسان است. قطعات اکثر مجموعه ها نیز به صورت آنلاین در دسترس هستند.

با این حال، بسیاری از مردم تلویزیون های قدیمی را برای قطعات برداشته و سپس آنها را در اینترنت می فروشند. بنابراین، اغلب هیچ تضمینی وجود ندارد که یک قسمت استفاده شده کار کند. در حالی که تعمیر اغلب امکان پذیر است، اغلب توصیه نمی شود. مگر اینکه دستگاه خود را از برق جدا کرده و منبع تغذیه آن را کاملاً قطع کنید، احتمال برق گرفتگی وجود دارد. همچنین ممکن است با نصب نادرست تخته t-con یا اتصالات روبان، تلویزیون را بیشتر آسیب بزنید. اگر شک دارید، بهتر است این کار را به یک متخصص واگذار کنید.

بررسی ساده و اولیه

قبل از تعمیر، ابتدا به دنبال موارد بدیهی باشید. اگر دستگاه شما روشن نمی شود، ممکن است مشکل از پریز شما باشد و نه تلویزیون. سعی کنید تلویزیون خود را به پریز دیگری متصل کنید تا ببینید آیا مشکل برطرف می شود یا خیر. اگر این مشکل برطرف نشد، مطمئن شوید که یک قطع کننده را لمس نکرده اید و بررسی کنید که سیم برق کاملاً نشسته است.

مجموعه ای که به طور تصادفی روشن و خاموش می شود، گاهی به دلیل مشکلات مربوط به کنترل از راه دور ایجاد می شود. سعی کنید باتری ها را برداشته و تعویض کنید یا در صورت امکان از ریموت دیگری استفاده کنید.

تذکرات مهم هنگام خرید

هنگام خرید تلویزیون جدید، خرید ضمانت نامه طولانی مدت می تواند هزینه ناخواسته قبض تعمیر را از شما دور کند. گارانتی تمدید شده تا حد زیادی بر اساس قیمت تلویزیون شما است. انتظار می رود بین 10 تا 20 درصد از هزینه مجموعه خود را برای گارانتی تمدید کنید. ضمانت نامه های معمولی فقط نقص های سازنده را پوشش می دهد و بنابراین نمی تواند برای پرداخت خسارت ناشی از غفلت یا تصادف مورد استفاده قرار گیرد.

هنگام انجام تعمیرات گارانتی، در صورت امکان دستگاه را در مغازه محلی رها کنید. اگر می خواهید تلویزیون را خاموش کنید، یک شماره پیگیری دریافت کنید تا در صورت گم شدن دستگاه خود بتوانید آن را پیدا کنید.

تعمیر در نمایندگی معتبر

کلاهبرداری در تعمیر تلویزیون بسیار رایج است. قبل از اینکه فردی را برای تعمیر مجموعه خود استخدام کنید، بدانید که آن شخص چه تجربه و آموزشی دارد. منابع و بررسی های آنلاین را نیز بررسی کنید.

خدمات تعمیر تلویزیون در مغازه ممکن است شامل هزینه تحویل و تحویل باشد. در حالی که برخی ممکن است این کار را به صورت رایگان انجام دهند، برخی دیگر بین 500 هزار تومان تا 1 میلیون هزینه می گیرند تا تلویزیون را تحویل گرفته و به شما تحویل دهند. علاوه بر این، مشتریانی که در مناطق روستایی زندگی می کنند ممکن است مجبور شوند تلویزیون را ارسال کنند.

در صورت انجام این کار، مطمئن شوید که شماره پیگیری و مدرک تحویل را دریافت کرده اید. سرویس تعمیرات با لیست تعمیرات توصیه شده و هزینه تماس می گیرد و برای پرداخت هزینه تعمیرات قبل از اتمام آنها، کارت اعتباری یا اعتباری درخواست می کند.

امتیاز بده، تخفیف بگیر!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + یک =

رفع صدای کم تلویزیون
مقالات تلویزیون LG
پشتیبانی آنلاین الجی

رفع صدای کم تلویزیون الجی

رفع صدای کم تلویزیون. صدای کم تلویزیون الجی یک مشکل رایج با چندین راه حل است. در اینجا چند مورد وجود دارد که می توانید

ادامه مطلب »
کار نکردن بلندگوهای گوشی
آموزش تعمیرات موبایل
پشتیبانی آنلاین الجی

رفع کار نکردن بلندگوهای گوشی الجی

کار نکردن بلندگوهای گوشی. اکثر تلفن های هوشمند اندرویدی میان رده و رده بالا دارای تنظیمات بلندگوی دوگانه هستند. برخی از سازندگان تلفن های اندرویدی

ادامه مطلب »