غیر فعال کردن مصرف اینترنت موبایل

غیر فعال کردن مصرف اینترنت موبایل

چگونه مصرف اینترنت موبایل با تعرفه آزاد را غیرفعال کنیم؟

تمام شدن بسته اینترنتی و بی‌خبر بودن کاربر از اتمام آن، می‌تواند هزینه‌های نسبتا زیادی را روی دست کاربر بگذارد. چرا که پس از پایان یافتن بسته اینترنتی، مصرف اینترنت به‌صورت خودکار با تعرفه آزاد حساب می‌شود و برای هرگیگابایت دانلود در سیم‌کارت‌های اعتباری، این رقم ۶۳ هزار تومان است. این در حالی است که هر گیگابایت بسته اینترنت قیمتی حدود ۳۰۰۰ تومان دارد. بنابراین بهترین راه برای جلوگیری از مصرف ناخواسته دیتا بر اساس تعرفه آزاد، غیرفعال کردن آن است.

اما چگونه مصرف اینترنت موبایل با تعرفه آزاد را غیرفعال کنیم؟  بعد از شکایت‌های متوالی کاربران از اپراتورهای تلفن همراه، رگولاتوری امکانی را فراهم کرده است تا مشترکان این اپراتورها بتوانند مصرف اینترنت با تعرفه آزاد را غیرفعال کنند.

ابلاغ جریمه ۲ میلیارد تومانی گران‌فروشی اینترنت به اپراتورها

مشترکان همراه اول با شماره‌گیری کد دستوری #۱۱۳*۱۰۰* و مشترکان ایرانسل با شماره‌گیری کد دستوری #۳*۲*۳*۵۵۵* می‌توانند پس از اتمام بسته اینترنت، امکان مصرف اینترنت به صورت آزاد را غیرفعال کنند.

از آنجا که یکی از مشکلات همیشگی کاربران تلفن‌های همراه که گاهی بار مالی زیادی برای آنها تحمیل می‌کند؛ قطع نشدن اینترنت همراه بعد از تمام شدن بسته‌های اینترنتی و مصرف اینترنت به نرخ آزاد است، رگولاتوری با هدف شفاف‌سازی، مدیریت هزینه‌ها و جلوگیری از مصرف اینترنت با تعرفه آزاد برای کاربران، اپراتورها را ملزم کرده است این کدهای دستوری را ایجاد کنند.

سخن پایانی

خاطر نشان می شود مدیریت مرکز برای رضایت کاربران تعمیرکارانی استخدام کرده است که همگی دوره های آموزش را به صورت تخصصی دیده و دارای مدرک های معتبر می باشند برای تعمیر از قطعات اورجینال استفاده می شود و اغلب قطعات دارای ضمانت و گارانتی می باشد. همچنین خدمات این مرکز در اسرع وقت با بهترین قیمت و کیفیت بهتر به مشتریان ارائه می شود.

در پایان کاربران محترم هر گونه سوالی در مورد تعمیر و تعویض انواع گوشی های الجی داشته باشید می توانید به سایت ما مراجعه کرده و یا با کارشناسان و تعمیرکاران متخصص ما  تماس گرفته و در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ گوی سوالات شما عزیزان هستیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *