نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت ، ساختمان بنیامین ، پ 145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ
دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق :77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت ، ساختمان بنیامین ، پ 145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

 دفتر مرکزی: 66097851
 مرکز تعمیرات: 66097859
 شعبه شرق :77978135
شعبه هفت تیر: 88836102
شعبه جنوب: 55300568
شعبه غرب 44153186
شعبه شمال 26721443
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

زمان ارتقاء لپ تاپ الجی

فهرست مطالب

چه زمانی لپ تاپ الجی خود را ارتقا دهیم

زمان ارتقاء لپ تاپ الجی: به دنبال این نشانه های کلیدی باشید که نشان می دهد زمان ارتقای ناوگان رایانه های شرکت شما فرا رسیده است.

زمان ارتقاء لپ تاپ الجی

ارتقاء سخت افزار منجر به مشکلات سازگاری می شود

به طور معمول، ارتقاء رم و جابجایی به درایو حالت جامد از اولین گام‌ها در افزایش قدرت رایانه است. با این حال، ارتقای مادربرد یا CPU جایی است که ممکن است با مشکلات سازگاری مواجه شوید. ممکن است در موقعیتی قرار بگیرید که بسیاری یا همه اجزای لپ تاپ الجی شما نیاز به تعویض داشته باشند. ممکن است هزینه ها بسیار طاقت فرسا باشد و شاید بهتر باشد سخت افزار لپ تاپ الجی جدید بخرید. با تیم فناوری اطلاعات خود مشورت کنید یا اگر در حال انجام تعمیرات به یک سرویس شخص ثالث هستید، سوالات زیادی در مورد تعمیرات و هزینه ها بپرسید.

امنیت قدیمی است

زمان ارتقاء لپ تاپ الجی: اگر سخت افزار فعلی شما با نسخه های جدیدتر یک سیستم عامل ناسازگار است، ممکن است زمان خرید جدید فرا رسیده باشد. سازگاری Windows را بررسی کنید تا مطمئن شوید دستگاه‌هایی که استفاده می‌کنید واجد شرایط به‌روزرسانی هستند.

حتی اگر آنها سازگار باشند، اقدامات امنیتی دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. آیا رایانه های شرکت شما با نرم افزار مورد نیاز تیم شما سازگار است؟ آیا کارمندان برای حفظ امنیت گام های درستی مانند استفاده از رمزهای عبور قوی برمی دارند؟ مک و رایانه های شخصی جدیدتر از امنیت بیومتریک استفاده می کنند. اگر ارتقای امنیتی در حال انجام است، ممکن است زمان خرید ماشین‌های جدید فرا رسیده باشد.

فن های لپ تاپ الجی شما نویز می شوند

اغلب، اولین مشکلی که نشان از نابودی قریب‌الوقوع یک رایانه قدیمی می‌دهد این است که فن با صدای بلند کار می‌کند، حتی زمانی که وظایف محاسباتی فشرده‌ای را انجام نمی‌دهد. اگر از آخرین نسخه یک برنامه یا سیستم عامل استفاده می‌کنید، این برنامه‌ها می‌توانند سخت‌افزار رایانه شما را به حداکثر برسانند و باعث گرم‌تر شدن آن از حد معمول شوند.

دلایل ارتقاء لپ تاپ الجی

هر دو دسکتاپ الجی و لپ تاپ الجی کوچکتر می شوند. لپ تاپ الجی شخصی بسیاری در خط ویندوز و مک وجود دارند که تیم شما را ملزم نمی‌کند تا دور یک غول یک ماشین بچرخد. اگر افراد احساس کنند می‌توانند به سرعت دستگاه خود را باز کنند، چند کار را انجام دهند و به سراغ مورد بعدی بروند، ممکن است نیروی کار شادتر و برخی دستاوردهای بهره‌وری را مشاهده کنید.

تعویض آن ارزان تر از تعمیر است

تعمیر معمولا روشی مقرون به صرفه تر از خرید سخت افزار جدید است. با این حال، خرابی ناشی از تعمیرات مستمر نیز به معنای از دست دادن پول است، بنابراین صاحبان مشاغل باید به هزینه های پشتیبانی مستمر و همچنین بهره وری از دست رفته در مقایسه با هزینه جایگزینی ساده یک ماشین قدیمی فکر کنند.

برنامه ها زمان زیادی برای بارگذاری نیاز دارند

زمان ارتقاء لپ تاپ الجی: بارگذاری برنامه ها در رایانه قدیمی ممکن است بیش از حد معمول طول بکشد. اگر آخرین نسخه یک برنامه را اجرا می‌کنید، سخت‌افزار قدیمی ممکن است نتواند آن را ادامه دهد. هنگام نصب نرم افزار، سازگاری را بررسی کنید تا مطمئن شوید که با رایانه شما کار می کند. توجه به حداقل الزامات مؤلفه مهم است، اگرچه زمانی که از نرم افزارهای دیگر روی رایانه استفاده می کنید، حداقل ممکن است آن را کاهش ندهد.

تعمیرات سخت افزاری گران قیمتی دارید

اتفاقات رخ می دهد: صفحه نمایش می شکند. صفحه کلید یا پد لمسی کار نمی کند. برخی از راه‌حل‌های ساده، مانند تهیه یک ماوس جدید برای دسکتاپ الجی، زمان و هزینه زیادی را نمی‌گیرد. با این حال، بسته به قطعات خاصی که در حال تعویض هستند، ممکن است برخی از تعمیرات به قیمت یک لپ تاپ الجی جدید نزدیک یا بیشتر از آن باشد. اگر اینطور است، شما فقط چیزهای اجتناب ناپذیر را طولانی می کنید و بهتر است یک دستگاه جدید بخرید.

شما جدیدترین نسخه سیستم عامل را ندارید

هنگام نگهداری از اصول اولیه غافل نشوید. به طور مرتب رایانه های ویندوز و مک را به آخرین نسخه سیستم عامل به روز کنید. هر کدام با بهبودهای امنیتی و عملیاتی، رفع اشکالات و سایر ترفندهایی که به نفع کل اکوسیستم است ارائه می شود.

زمان مناسب برای ارتقاء لپ تاپ الجی

اگر رایانه شما در اجرای همزمان دو یا چند برنامه با مشکل مواجه است، ممکن است زمان یک دستگاه جدید فرا رسیده باشد. هنگامی که نمی توانید به سرعت بین برنامه های باز پرش کنید، این سیگنالی است که رایانه شما در حال رسیدن به پایان است. مشکل مشابهی ممکن است هنگام جابجایی بین برگه های باز در یک مرورگر وب ایجاد شود.

به طور معمول، مقصر در اینجا رم ناکافی است، به خصوص اگر برنامه های متعددی برای ذخیره حافظه در حال استفاده باشند. اگر زمانی رایانه ای فقط برای مرور وب استفاده می شد اما اکنون باید برای ویرایش صفحات گسترده یا کارهای برنامه نویسی شدیدتر – مانند طراحی وب، ویرایش عکس یا کارهای گرافیکی استفاده شود – ممکن است به دستگاه قوی تری نیاز داشته باشید.

راه اندازی و خاموش شدن کند است

اگر دسکتاپ الجی یا نوت بوک شما زمان زیادی طول می کشد تا بوت یا خاموش شود، این می تواند نشانه ای باشد که رایانه شما در آخرین مراحل خود قرار دارد. همچنین ممکن است به این دلیل باشد که هر زمان که رایانه خود را راه اندازی می کنید، برنامه های زیادی تنظیم شده اند که به طور خودکار بارگیری شوند و در پس زمینه سیستم عامل اجرا شوند.

معمولاً این نوع مشکل نقطه شروعی برای تشخیص مشکل دستگاه است. راه حل ساده ممکن است لود خودکار برنامه های کمتری در پس زمینه هنگام راه اندازی رایانه باشد.

در مورد سخت افزار، سعی کنید خرده ها یا سایر مواد زائد داخل صفحه کلید لپ تاپ الجی وارد نشوند. از استفاده از مواد شیمیایی یا سایر مواد پاک کننده بر روی پد لمسی خودداری کنید. همیشه توصیه های سازنده را برای تمیز کردن و نگهداری دستگاه خود دنبال کنید.

به سایر مشکلات سیستم نیز توجه کنید. در ویندوز، مدیریت دیسک می تواند وظایف ذخیره سازی پیشرفته را انجام دهد و فضای دیسک را آزاد کند. در ، Disk Utility می تواند خطاهای سیستم را تعمیر کرده و درایو شما را پارتیشن بندی کند.

در نهایت، از دمای باتری خود آگاه باشید (اجازه ندهید خیلی داغ شود) و خطراتی که رطوبت ایجاد می کند. هر دو لپ تاپ الجی ویندوز و مک دارای ابزارهای عملکرد باتری هستند که در سیستم عامل تعبیه شده است. شما می توانید تنظیمات برگزیده سیستم خود را برای حفظ باتری تنظیم کنید.

مقالات مرتبط:

بهترین زمان ارتقای تلویزیون الجی

امتیاز بده، تخفیف بگیر!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =