نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت ، ساختمان بنیامین ، پ 145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ
دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق :77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت ، ساختمان بنیامین ، پ 145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

 دفتر مرکزی: 66097851
 مرکز تعمیرات: 66097859
 شعبه شرق :77978135
شعبه هفت تیر: 88836102
شعبه جنوب: 55300568
شعبه غرب 44153186
شعبه شمال 26721443
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

رفع پرش تصویر تلویزیون

فهرست مطالب

پرش تصویر تلویزیون ال جی

رفع پرش تصویر تلویزیون پرش تصویر یکی از اشکالات نه چندان شایع پیش آمده در تلویزیون های ال جی و البته سایر برندهای تلویزیون موجود در بازار است. با بروز این اشکال، تصویر به نمایش در آمده توسط تلویزیون، یکنواختی و شفافیت خود را از دست داده و به نوعی آزاردهنده می‌گردد. اگر چه بروز این اشکال دلایل متعددی می‌تواند داشته باشد، اما عمدتاً، پرش تصویر تلویزیون ال جی و جابجایی‌های ناگهانی تصویر بر روی مانیتور، به دلیل بروز اختلالاتی است که در پنل و ساختار آن صورت گرفته‌اند.

از همین رو تشخیص دقیق علت پرش تصویر تلویزیون ال جی نیاز به بررسی دقیق پنل دستگاه و تست عملکرد سایر قطعات آن دارد. در هر حال اگر شما نیز در طول روزهای اخیز متوجه وجود چنین اشکالی در تلویزیون ال جی مورد استفاده خود شده‌اید، می‌توانید به مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی مراجعه کرده و اشکال پیش آمده را مرتفع سازید.

تعمیر پرش تصویر تلویزیون ال جی

مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون ال جی ارائه دهنده تخصصی ترین سرویس های مرتبط با تعمیر، بهسازی، ترمیم و تعویض قطعات انواع تلویزیون ال جی به متقاضیان است. شما کاربران گرامی می‌توانید با انتخاب آگاهانه‌ی مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت، دستگاه معیوب خود را تعمیر کنید. در ارتباط با مشکل پرش تصویر تلویزیون ال جی نیز، تعمیر این اشکال، بسته به علت به وجود آورده آن، هم با تعمیر و هم با تعویض پنل تلویزیون امکان‌پذیر است. عمدتاً پرش تصویر در تلویزیون ال جی و جابجایی‌های ناگهانی تصویر بر روی پنل تلویزیون، به دلیل بروز اختلالاتی است که در پنل صورت گرفته‌اند که در اینصورت پنل می‌بایست تعویض گردد.

(نکته: باید در نظر داشت که به دلیل قیمت بالای تعویض پنل تلویزیون و نزدیک بودن هزینه این تعمیر به خرید یک دستگاه نو، غالب کاربران از تعویض پنل تلویزیون صرف‌نظر کرده وترجیح به خرید یک دستگاه نو می‌دهند. با این وجود در برخی موارد اشکال پرش تصویر تلویزیون ال جی چندان هم حاد نیست و نیازی به تعویض پنل ندارد. تشخیص این مسئله –یعنی نیاز یا عدم نیاز به تعویض پنل- نیاز به بررسی کارشناسانه دستگاه توسط کارشناسان تعمیرات تلویزیون ال جی دارد.

علل پرش تصویر تلویزیون ال جی

سوسو زدن یا پرش و لرزش تصویر با معیاری به نام Image Flicker سنجیده می شود. در IF یا همان Image Flicker الگوهای روشنایی نمایشگر برای نمایش یک تصویر حرکتی شروع به انجام محاسبات و کم و زیاد کردن نور می‌کنند که به صورت نوارهایی عمودی در تست قابل روئیت هستند.

در صورتی که این نوارها مطابق استاندارد پیش نروند، سبب پرش تصویر در دستگاه می‌گردند. در هر حال پرش تصویر تلویزیون ال جی یکی از اشکالات نه چندان شایعی است که گاه کاربران را به حضور در تعمیرگاه مرکزی ال جی و تحویل دستگاه خویش به این مرکز ناچار می سازد. پرش تصویر تلویزیون ال جی ممکن است به سمت بالا یا پایین اتفاق بیفتد که هر یک از اینها، دال بر وجود اشکالی خاص در تلویزیون است. برای مثال در صورتی که پرش تصویر به سمت بالا باشد اشکال پیش آمده احتمالا ناشی از کم شدن فرکانس عمودی دستگاه است. بالعکس، در صورتی که پرش تصویر به سمت پایین باشد این امر حاکی از افزایش فرکانس عمودی دستگاه است.

البته در تلویزیونهای نوین، به دلیل آنکه پالس عمودی و افقی از پالس کلاک پردازشگر تصویر تهیه می شود رفع پرش تصویر تلویزیون این اشکالات کمتر دیده می شود. در هر حال در صورتی که شما نیز با بروز چنین اشکالی در دستگاه مواجه شدید، می توانید به مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی مراجعه نمایید و اشکال پیش آمده را مرتفع سازید.

تعمیرات تلویزیون ال جی

تعمیرات تلویزیون LG در این مرکز با تکیه بر دانش و تعهد کارشناسان در بالاترین سطح کیفی انجام می پذیرد. کارشناسان این مرکز با معرفی هر مدل جدید از سوی شرکت سازنده، به آنالیز تکنولوژی ها و فناوری های نوین بکار رفته در هر مدل جدید می پردازند و مؤثرترین ترفندهای تعمیر را مطابق با استانداردهای روز جهان برای آن شناسایی می کنند؛ از همین روست که خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی انتخاب نخست بسیاری از کاربران این دستگاه است و دارندگان تلویزیون های ال جی بی هیچ دغدغه و پراکندگی خاطری با بروز هر گونه اختلال در دستگاه هایشان به مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی مراجعه می کنند.

نمایندگی رسمی ال جی

نمایندگی رسمی ال جی ارائه دهنده تخصصی ترین سرویس های مرتبط با فروش، تعمیر، بهسازی، ارتقاء، رفع پرش تصویر تلویزیون ترمیم و آموزش تعمیرات به متقاضیان است. در نمایندگی مجاز ال جی، سرویس های مرتبط با فروش، در فروشگاه مرکزی ال جی، سرویس های مرتبط با تعمیر، بهسازی، ارتقا و ترمیم در مرکز تعمیرات ال جی و سرویس های مرتبط با آموزش تعمیرات ال جی نیز در ساختمان مرکزی آموزش تعمیرات ال جی ارائه می گردد. یکی از ویژگی های منحصربفرد نمایندگی رسمی ال جی آن است که تمامی خدمات ارائه شده در آن بر اساس اصول و استانداردهای بین‌المللی، به ویژه استانداردهای وضع شده از سویِ کمپانیِ ال جی انجام می پذیرد.

تمامی کارشناسان این مرکز به دلیل تأکید مدیریت بر رعایت اصل مشتری مداری و حفظ حقوق مشتریان محترم ملزم به رعایت قوانین وضع شده در زمینه احترام به ارباب رجوع، تکریم ارباب رجوع، ارائه راهنمایی ها و مشاوره های لازم و ارائه برترین کیفیت هستند. خدمات ارائه شده در نمایندگی رسمی ال جی در پارتهای تخصصی مجزایی انجام می پذیرند که شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به بخش واحدهای تعمیرات ال جی با هر یک از آنها آشنا شوید و اطلاعات مورد نیاز خویش را کسب نمایید.

امتیاز بده، تخفیف بگیر!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + سه =