تعمیر پنل تلویزیون LED / تعویض نمایشگر شکسته  در جاپور هند

تعمیر پنل تلویزیون LED / تعویض نمایشگر شکسته  در جاپور هند

در صورت تمایل به تعویض نمایشگر شکسته تلویزیون LED و یا تعمیر پنل تلویزیون LED، شرکت الکترونیک شارمی (TvRepairJaipur.com) بهترین گزینه می باشد. ما می توانیم پنل تلویزیون LED را در هر زمان و با قیمت معقول در جاپور تعمیر و یا تعویض کنیم.

 

تعویض صفحه شکسته تلویزیون LED

اگر صفحه تلویزیون LED شکسته شده و یا ترک خورده است، هیچ راهی برای تعمیر نمایشگر تلویزیون LED وجود ندارد، و باید پنل تلویزیون LED را عوض کرد. اگر تلویزیون به درستی کار نمی کند، و تصویری همانند تصاویر زیر بر روی نمایشگر نشان می دهد، به احتمال زیاد صفحه تلویزیون LED شکسته شده و یا ترک خورده است.

تعویض پنل تلویزیون می تواند بسیار دشوار باشد و پیشنهاد می شود تا این کار توسط متخصص ماهر و با تجربه انجام شود. این پنل های تلویزیون گاهی اوقات می توانند بسیار گران بوده و ۶۵- ۷۵% بیشتر از خرید تلویزیون قیمت داشته باشند.

 

قیمت تعویض صفحه تلویزیون LED سونی، سامسونگ و ال جی در هند

قیمت تعویض صفحه تلویزیون LED در هند با توجه به برند تلویزیون و شماره مدل متفاوت است. در حال حاضر، ۳ سازنده برتر تلویزیون LED یعنی سونی، سامسونگ و ال جی از سه نوع پنل LED استفاده می کنند که بدون HD، فول HD و اولترا HD (4K) می باشند. قیمت دقیق را نمی توان گفت اما قیمت تعویض صفحه/ پنل تلویزیون تمام برندهای بدون HD یا فول HD را می توان اعلام کرد.

 

قیمت تعویض صفحه تلویزیون LED سونی در هند

مرکز خدمات سونی حدود ۱۳۵۰۰۰ تا ۱۶۰۰۰ Rs. برای تعویض صفحه تلویزیون LED در هند با توجه به رزولوشن صفحه و شماره مدل قیمت گذاری می کند. اما قیمت گذاری ما برای صفحه/ پنل اصلی سونی ۳۰% تا ۴۰% کمتر از آنچیزی که آنها صورت می دهند. ما در تعمیرات تلویزیون جاپور حدود ۹۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ Rs برای تعویض صفحه تلویزیون LED 32 اینچی قیمت می دهیم. اگر شما خواستار راه حل مقرون بصرفه ای برای تعویض پنل سونی باشید در اینصورت ما می توانیم پنل دیگری را در تلویزیون LED سونی ساخته شده توسط سامسونگ یا ال جی نصب کنیم.

 

قیمت تعویض صفحه تلویزیون LED سامسونگ در هند

مرکز خدمات سامسونگ حدود ۱۰۰۰۰ تا ۱۳۰۰۰ Rs. برای تعویض صفحه تلویزیون LED 32 اینچی در هند با توجه به رزولوشن صفحه و شماره مدل قیمت گذاری می کند. اما قیمت گذاری ما برای صفحه/ پنل اصلی سامسونگ ۳۰% تا ۴۰% کمتر از آنچیزی که آنها صورت می دهند. ما در تعمیرات تلویزیون جاپور حدود ۸۰۰۰ تا ۸۵۰۰ Rs برای تعویض صفحه تلویزیون LED 32 اینچی سامسونگ قیمت می دهیم. اگر شما خواستار راه حل مقرون بصرفه ای برای تعویض پنل سامسونگ باشید در اینصورت ما می توانیم پنل دیگری را در تلویزیون LED سامسونگ ساخته شده توسط میکرومکس، MI، اینتکس یا دیگر برند محلی نصب کنیم.

 

 

قیمت تعویض صفحه تلویزیون LED ال جی در هند

مرکز خدمات ال جی حدود ۱۰۰۰۰ تا ۱۳۰۰۰ Rs. برای تعویض صفحه تلویزیون LED 32 اینچی در هند با توجه به رزولوشن صفحه و شماره مدل قیمت گذاری می کند. اما قیمت گذاری ما برای صفحه/ پنل اصلی سامسونگ ۳۰% تا ۴۰% کمتر از آنچیزی که آنها صورت می دهند. ما در تعمیرات تلویزیون جاپور حدود ۸۰۰۰ تا ۸۵۰۰ Rs برای تعویض صفحه تلویزیون LED 32 اینچی ال جی قیمت می دهیم. اگر شما خواستار راه حل مقرون بصرفه ای برای تعویض پنل ال جی باشید در اینصورت ما می توانیم پنل دیگری را در تلویزیون LED ال جی ساخته شده توسط میکرومکس، MI، اینتکس یا دیگر برند محلی نصب کنیم.

 

قیمت/ هزینه تعویض صفحه شکسته شده تلویزیون LED در جاپور

هزینه زندگی در هند بسیار کمتر از کشورهای غربی است. ما می توانیم هزینه کار پایین را به موجب هزینه پایین زندگی در هند ارائه دهیم و این همان موردی است که قیمت تعویض پنل LED برند جدید بسیار کمتر از سایر کشورها می باشد.

در کشورهای غربی، شما باید ۳۰ دلار تا ۲۰۰۰ Rs برای بازدید خانگی تلویزیون LED 32 اینچی به علاوه ۵۰ دلار هزینه تعمیر و حدود ۱۵۰ دلار برای پنل تلویزیون LED هزینه کنید. به طور کلی، در کشورهای غربی، تعویض پنل تلویزیون LED 32 اینچی برای شما ۲۳۰ دلار یا ۱۶۰۰۰ Rs هزینه در بردارد که در حدود آنچیزی است که برای برند جدید تلویزیون LED پرداخت می شود.

در هند، قیمت پنل تلویزیون LED و هزینه کار بسیار کمتر از کشورهای غربی است. ما در مرکز تعمیرات تلویزیون جاپور ۳۰۰ Rs برای بازدید خانگی و ۶۵۰ Rs برای کل تعویض پنل (از جمله خدمات خانگی) به علاوه قیمت پنل تلویزیون LED قیمت می دهیم که حدود ۶۰۰۰ Rs تا ۱۰۵۰۰ Rs با توجه به برند و مدل تلویزیون LED می باشد.

ما در مرکز خدمات تلویزیون جاپور از پنل های گرید A و گرید A+ تلویزیون LED استفاده کرده و آنها را پیشنهاد اده که صفحات با کیفیتی دارند و نقص کمتری نیز نسبت به صفحات گرید B و گرید C دارا می باشند. به همین دلیل گارانتی ما برای پنل های جایگزین ۶ تا ۱۲ ماه می باشد. این پنل های تلویزیون LED معتبر و طول عمر زیادی دارند.

ما از پنل های تلویزیون LED گرید B و گرید C و چینی استفاده نمی کنیم زیرا این پنل ها معتبر نبوده و می توانند پیکسل ها را تخریب کرده و باعث ایجاد خراشیدگی در ناحیه دید مرکزی شوند. این پنل های تلویزیون LED در بازار در حدود ۲۰- ۳۰% کمتر از پنل گرید A و گرید A+ و اصلی قیمت دارند هرچند این پنل در بلندمدت هزینه بر است، زیرا ما هرگز پنل محلی گرید B و گرید C را پیشنهاد نمی دهیم.

 

قیمت پایین پنل تلویزیون LED در جاپور

۶۰- ۷۰% مشکلات تلویزیون LED به صفحه تلویزیون LED و یا پنل تلویزیون LED مرتبط است و قیمت تعویض پنل تلویزیون LED 60- 70% قیمت کل تلویزیون LED می باشد. بنابراین تعویض صفحه تلویزیون LED در هر زمانی که با مشکل مواجه شده است ایده خوبی نمی باشد.

انواع مشکلات در پنل تلویزیون LED

  • خطوط عمودی
  • خطوط افقی
  • خطوط متعدد
  • نوار عمودی
  • نوار افقی
  • خطوط میانی
  • تصویر دوتایی
  • تصویر بی روح
  • تصویر منفی
  • تصویر غیر عادی

 

پنل خراب LED/ LED

دستگاه تعمیر پنل تلویزیون LED در جاپور

اگر صفحه تلویزیون LED شکست شده است بنابراین ما در مرکز الکترونیک شارمی (tvrepairjaipur.com) بهترین و کم هزینه ترین راه حل را برای پنل خراب تلویزیون LED ارائه می دهیم. ما دارای بهترین دستگاه تعمیر پنل تلویزیون LED با تکنولوژی آلمانی در جاپور می باشیم. این دستگاه تعمیر پنل با تکنولوژی آلمانی می تواند ۴۲ نوع مشکل را در پنل تلویزیون LED برطرف ند.

این راه حل برای پنل خراب تلویزیون LED بسیار کم هزینه است که فقط ۳۵% قیمت پنل جدید را هزینه می کنید. اگر قیمت تعویض پنل جدید تلویزیون LED 9000 Rs باشد پس تعمیر پنل اصلی و برندینگ تلویزیون LED فقط ۳۰۰۰ Rs تا ۳۵۰۰ Rs قیمت دارد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *