نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت ، ساختمان بنیامین ، پ 145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ
دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق :77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت ، ساختمان بنیامین ، پ 145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

 دفتر مرکزی: 66097851
 مرکز تعمیرات: 66097859
 شعبه شرق :77978135
شعبه هفت تیر: 88836102
شعبه جنوب: 55300568
شعبه غرب 44153186
شعبه شمال 26721443
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

تعمیر میکروفن تبلت

فهرست مطالب

تعمیر میکروفن تبلت ال جی

یکی از خرابی های پیش آمده در تبلت ال جی که ممکن است کاربر را ناچار به حضور در مراکز تعمیراتی کند، خرابی میکروفون است. با خرابی میکروفون تبلت، آنچه که اتفاق می افتد آن است که یا تبلت، قابلیت های ضبط صدا و گفتگوی خود را از دست می دهد و یا این کار را با اختلالات و نویزهای نابهنجار انجام می‌دهد. خوشبختانه اشکالات پیش آمده در میکروفون تبلت، جز در مواردی معدود- غالب رفع است و چندان جدی به شمار نمی‌آید. البته به شرط آنکه با در تعمیر خرابی، تأخیری صورت نگیرد.

به ویژه اگر اشکال پیش آمده به دلیل نفود آب یا مایعات باشد. در هر حال اگر شما کاربران گرامی نیز از کاربرانتبلت های ال جی هستید و در طول روزهای اخیر متوجه اختلالاتی در این بخش از دستگاه شده اید می توانید جهت تعمیر میکروفن تبلت ال جی خود به نمایندگی ال جی مراجعه نمایید. تعمیر میکروفن تبلت ال جی از دیگر خدمات ارائه شده در نمایندگی LG است که در پارتی مجزا و به دست تیمی از زبده ترین کارشناسان دو حوزه سخت افزار و نرم افزار انجام می پذیرد.

واحد تخصصی تعمیر میکروفن تبلت ال جی

واحد تخصصی تعمیر میکروفن تبلت ال جی متشکل از دو پارت است که به ترتیب «پارت تعمیرات نرم افزاری» و «پارت تعمیرات سخت افزاری» هستند. پس از عیب یابی تبلت، در صورتی که علت خرابی پیش آمده در میکروفن، نرم افزاری تشخیص داده شود، این دستگاه به پارت تعمیرات نرم افزاری و بالعکس در صورتی که سخت افزاری تشخیص داده شود، به پارت تعمیر سخت افزاری تحویل داده می شود. (گاه اشکال پیش امده در میکروفون مرتبط با هر دو بخش است که در اینصورت نیز تمامی تعمیرات توسط کارشناسان بر روی دستگاه اعمال می گردد). شایان ذکر است در صورتی که پس از بررسی دستگاه امکان تعمیر میکروفن تبلت ال جی، منتفی اعلام گردد، پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه نسبت به تعویض میکروفون تبلت اقدام می گردد. برخی دیگر از تخصصی ترین سرویس های مرتبط با تعمیر میکروفن تبلت ال جی که با حضور در این مرکز قابل دریافت است عبارتند از:

تعویض بلندگو تبلت ال جی در مرکز تعمیر تبلت ال جی

  • رفع ایراد مشکلات میکروفن تبلت ال جی
  • رفع گرد و غبار و پاکسازی میکروفن تبلت ال جی
  • تست تنظیمات صدا جهت تعمیر میکروفن تبلت ال جی
  • رفع اشکالات ایجاد شده به دلیل ورود مایعات به میکروفن تبلت ال جی
  • رفع مشکل میکروفن تبلت ال جی
  • رفع مشکل اسپیکر تبلت ال جی
  • تست صدای اسپیکر تبلت ال جی
  • تعویض بلندگو تبلت در مرکز تعمیر تبلت ال جی
  • رفع ایراد مشکلات اسپیکر تبلت ال جی

علل خرابی میکروفن تبلت ال جی

خرابی های پیش آمده در میکروفن تبلت ممکن است منشا سخت افزاری و یا نرم افزاری داشته باشد که تشخیص این مسئله  -یعنی نرم افزاری یا سخت افزاری بودن اشکال پیش آمده- نیاز به بررسی دستگاه و تست عملکرد آن توسط کارشناسان دارد. خرابی میکروفن تبلت به هر دلیل که باشد تعمیر آن صرفاً می بایست توسط تعمیرکاران خبره انجام شود تا سبب خرابی های دو چندان در دستگاه نشود. در بخش زیر به برخی از علل سخت افزاری و نرم افزاری خرابی میکروفن تبلت ال جی اشاره خواهد شد. توصیه می شود در صورت مشاهده این اشکالات به واحد تخصصی تعمیر میکروفن تبلت ال جی مراجعه نمایید و از دستکاری دستگاه بپرهیزید.

دلایل نرم افزاری خرابی میکروفن تبلت ال جی

اگر در هنگام ضبط صدا یا فیلمبرداری، صدای به خوبی ضبط نمی‌شود و حتی با وجود امتحان هدفون و هدست، همچنان صدا به صورت بم و نامفهوم و همراه با نویز یا خش پخش می‌شود، در این حالت، باید به دنبال دلایل نرم افزاری باشید. در این وضعیت ممکن است برنامه های مرتبط با میکروفن دچار مشکل باشند و یا تبلت شما نیاز به بروزرسانی داشته باشد. لازم به ذکر است که در تعمیر میکروفن تبلت ال جی، برنامه های تبلت مورد بررسی قرار می گیرند تا از عدم وجود برنامه های معیوب اطمینان حاصل شود.

دلایل سخت افزاری خرابی میکروفن تبلت ال جی

برخی از دلایل سخت افزاری که سبب بروز خرابی در میکروفن تبلت ال جی می گردند عبارتند از: ضربه خوردن تبلت، ورود مایعات به دستگاه، آلودگی میکروفن در اثر مواجهه با گرد و خاک و … . چنانچه خرابی بخش مورد بحث ناشی از ورود مایعات و یا ایجاد ضربه باشد، بهتر است تبلت خود را در اولین فرصت به یک واحد مجاز و معتبر تعمیر میکروفن تبلت ال جی تحویل دهید تا نسبت به بهسازی و رفع تخصصی آن اقدام گردد. در غیر این صورت، احتمال بروز مشکلات جدی تر در دستگاه وجود دارد.

تعویض و تعمیرات میکروفن تبلت ال جی

در صورتی که عیب یابی های اولیه و بررسی تخصصی دستگاه حاکی از آن باشند که امکان تعمیر میکروفن تبلت ال جی وجود ندارد، کارشناسان ما در مرکز تعمیرات تبلت ال جی، پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه، اقدامات مورد نیاز جهت تعویض میکروفن تبلت ال جی را آغاز می نمایند.

در تعویض این قطعه، تلاش می شود تا حتی‌الامکان از نمونه اورجینال و شرکتی استفاده شود تا حداکثر سازگاری را با سایر قطعات موبایل داشته باشد؛ در غیر اینصورت از نمونه های باکیفیت جهت تعویض میکروفن تبلت ال جی استفاده می شود. تعویض و تعمیر میکروفن تبلت ال جی یکی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در نمایندگی ال جی است که در پارت مجزای خویش، پس از عیب یابی صحیح دستگاه و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر انجام می پذیرد.

تعمیرات تبلت ال جی

مرکز تعمیرات تبلت ال جی با تکیه بر تخصص و تجربه چندین ساله کارشناسان خویش موفق به ارائه بالاترین سطحی کیفی خدمات گشته است. این مرکز با تعهد به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان خویش و با سرلوحه قرار دادن بینش مشتری‌محور، توانسته است رضایت تمامی کاربران این برند را کسب نماید. مهندسان مرکز تعمیرات تبلت ال جی به تمامی مهارتها و تخصص های لازم مسلط بوده و قادر هستند تا با استفاده از جدیدترین متدها و شیوه ها کلیه عیوب ایجاد شده در تبلت های ال جی را رفع و برطرف سازند. تعویض و تعمیر میکروفن تبلت ال جی یکی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در این واحد است که در پارت مجزای خویش، پس از عیب یابی صحیح دستگاه و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر انجام می پذیرد.

تعمیرات ال جی

تعمیرات ال جی در صورتی که به دست کارشناسان و متخصصان این حوزه انجام پذیرد، ضمن بازیابی کیفیت اولیه محصول سبب می‌گردد تا کاربر، لذت کار با یک محصول سالم و با کیفیت را مجدداً تجربه نمایند. از همین رو مدیریت این مرکز با همکاری جمعی از کارشناسان تعمیر فضایی فراهم ساخته که در آن امکان تعمیر و بازیابی تمامی دستگاه های معیوب ال جی فراهم گشته است.

به جرأت می‌توان گفت که کارشناسان حاضر در این مجموعه قادر به ارائه برترین سطح کیفی خدمات ترمیم و تعمیر محصولات ال جی می‌باشند زیرا کارشناسان این مرکز، دانشِ تخصصی خویش را با حضور در دوره‌های تکمیلی-آموزشی تعمیر و اخذ گواهینامه‌های بین ‌المللی کسب نموده‌اند. جزء دیگر این مجموعه که نقش پررنگی در ارتقاء سطح کیفی تعمیرات و سرویس ال جی ایفاء می‌کند، بهره‌مندی این مرکز از تجهیزات و ابزارآلات پیشرفته و تخصصی تعمیر است.

شما کاربران گرامی می توانید تخصصی ترین سرویس های مرتبط با محصولات ال جی –برای مثال تعمیر میکروفن تبلت ال جی که در بخش های فوق به آن پرداخته شد- را با حضور در این مجموعه دریافت نمایید. واحدهای تعمیرات ال جی در بخش زیر معرفی گشته است.

امتیاز بده، تخفیف بگیر!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 14 =