نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت ، ساختمان بنیامین ، پ 145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ
دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق :77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت ، ساختمان بنیامین ، پ 145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

 دفتر مرکزی: 66097851
 مرکز تعمیرات: 66097859
 شعبه شرق :77978135
شعبه هفت تیر: 88836102
شعبه جنوب: 55300568
شعبه غرب 44153186
شعبه شمال 26721443
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

تعمیر مانیتور فلترون

فهرست مطالب

خدمات تعمیر مانیتور فلترون ال جی

مانیتورهای فلترون به مانیتورهای صفحه تخت CRT اطلاق می شود که از نظر تکنولوژی تا حدودی با مانیتورهای ال سی دی ال جی تفاوت دارند. یکی از خدمات نمایندگی ال جی، تعمیر مانیتور فلترون ال جی است.

همانطور که می دانید مانیتورهای ال جی به دو دسته مانیتورهای LCD و مانیتورهای  CRT تقسیم می شوند. انواع فلترون LG  هم از نوع مانیتورهای CRT است. تصویر در این نوع مانیتورها به واسطه وجود یک قطعه به نام تفنگ الکترونی تشکیل می شود در حالی که در ال سی دی ها از طریق کریستال مایع این امر امکان پذیر می شود.

اگرچه مانیتورهای ال سی دی نسبت به فلترون ها مزیت هایی دارند اما به دلیل تخت بودن صفحه نمایش مانیتورهای فلترون، تصاویر در همه قسمت های آن به صورت تخت و واقعی نمایش داده می شوند.

امروزه تمایل به مانیتورهای LCD و LED ال جی بیشتر شده اما همچنان برخی از کاربران تمایل دارند از مانیتورهای فلترون ال جی استفاده کنند. این نوع مانیتورها نیز ممکن است در اثر عواملی دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر پیدا کنند. نمایندگی تعمیر مانیتور ال جی، خدمات تخصصی تعمیر این نوع ماینتورها را در کنار سایر محصولات ال جی ارائه می کند.

تعمیر مانیتور فلترون ال جی

خدمات تعمیر مانیتور ال جی خدماتی است که در راستای رفع مشکلات دستگاه و تعمیر قطعات آن ارائه می شوند. مانیتورهای فلترون مانند سایر انواع مانیتورها از قطعات مختلفی تشکیل شده اند. این قطعات شامل مین برد مانیتور، لامپ تصویر، برد پاور، پنل، فلت و غیره می شوند. به طورکلی خدماتی که در زمینه تعمیر مانیتور فلترون ال جی ارائه می شوند شامل موارد زیر می باشند:

  • تعمیر مین برد مانیتور ال جی
  • تعمیر برد پاور مانیتور ال جی
  • رفع مشکل پرش تصویر مانیتور
  • رفع مشکل بهم ریختگی رنگ مانیتور
  • تعمیر پنل مانیتور ال جی
  • تعویض لامپ تصویر ماینتور
  • رفع مشکل پورت های خروجی و ورودی مانیتور ال جی

تعمیر مین برد مانیتور فلترون ال جی

نقش مین برد در مانیتور مانند سیستم عصبی در بدن انسان است. تمامی عملکردهای مانیتور توسط این بخش از دستگاه پردازش شده و به قطعات مربوطه ارسال می گردد. مین برد در واقع هدایت گر تمامی پردازش های دستگاه بوده و قطعه اصلی در نمایش تصاویر دریافتی به شمار می رود. اگر مین برد خراب باشد با مشکلاتی از قبیل تصویر نداشتن، روشن و خاموش شدن مانیتور، پرش تصویر و عدم اتصال به سیستم مواجه خواهید شد.

یکی از اصلی ترین دلایلی که باعث خرابی مین برد می شود، نوسانات برقی می باشد. همچنین کارکرد بالای دستگاه نیز تا حد زیادی در خرابی و بروز مشکل در مین برد تأثیرگذار است. تعمیر مانیتور فلترون ال جی به دلیل خرابی مین برد امری کاملاً تخصصی است. بسته به اینکه مشکل در کدام قسمت مین برد ایجاد شده، با تعویض قطعات مرتبط با آن بخش، مین برد تعمیر شده و مشکل دستگاه برطرف می گردد.

تعمیر برد پاور مانیتور فلترون ال جی

قطعه ای که تأمین انرژی الکتریکی دستگاه را بر عهده دارد، برد پاور است. هریک از قطعات مانیتور برای اینکه به درستی کار کنند نیاز به یک مقدار ولتاژ مشخص دارند. قطعه ای که این ولتاژ را کنترل می کند، برد پاور است. در واقع این قطعه از ورود جریان اضافی و یا کمتر از حد نیاز به قطعات جلوگیری می کند.

اگر برد پاور مانیتور به مشکل بخورد، آنگاه تعمیر مانیتور فلترون ال جی اجتناب ناپذیر خواهد بود. روشن نشدن مانیتور، خاموش شدن ناگهانی دستگاه، تصویر نداشتن و ضعیف شدن نور مانیتور از مهمترین نشانه های خرابی این برد است. در صورتی که این مشکلات را مشاهده کردید باید در اسرع وقت برای تعمیر مانیتور خود اقدام کنید. متخصصان فنی نمایندگی تعمیرات مانیتور ال جی، جهت رفع مشکل، اقدامات لازم را برای تعمیر یا تعویض برد پاور انجام می دهند.

امتیاز بده، تخفیف بگیر!

1 دیدگاه دربارهٔ «تعمیر مانیتور فلترون»

  1. سلام بنده فروشنده مانیتور دست دو فلترون هستم مانیتوری دستم رسیده ک لرزش شدید تصویر داره به چپ و راست و نه بهنما نه ریست درستش نکرد میخواستم ببینم از لامپش هست یا برد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 16 =