تعمیر لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ از دو حوزه سخت افزاری و نرم افزای تشکیل شده است . در قسمت تعمیرات سخت افزاری، تکنسین های سخت افزار با در اختیار داشتن به روزترین تجهیزات، ارائه دهنده بالاترین سطح کیفی خدمات تعمیر لپ تاپ هستند.

در مرکز تعمیر لپ تاپ به خاطر این که تجهیزات مورد نیاز طبق استانداردهای بین المللی تهیه شده اند، این امکان برای کارشناسان بوجود آمده است که دقیق تر عملیات را برای ترمیم و تعمیرات لپ تاپ الجی انجام دهند. خصوصیات دیگر این قسمت حضور تعمیرکاران ماهر و کارآمدی هست که ضمن برخورداری از دانش فنی مورد نیاز، از سال ها سابقه کار در حوزه تعمیرات لپ تاپ برخوردار می باشند.

برخورداری مرکز تعمیر لپ تاپ از دستگاه پی سی موجب شده تا این مجموعه از معداد مراکزی باشد که توانایی بازیابی قسمت عمده اطلاعات از دست رفته باشد. شما کاربران عزیز می توانید با روبرو شدن هر گونه اختلال در دستگاه هایتان به مرکز تعمیر لپ تاپ الجی مراجعه کنید و شاهد بازیابی کیفیت اولیه دستگاه تان باشید.

تعمیر لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ

خدمات مرکز تعمیر لپ تاپ الجی

 • تعویض و تعمیر انواع مودم در تعمیر لپ تاپ
 • برطرف کردن مشکلات مدار RTC و CLOCK
 • تعمیر و تعویض بلوتوث انواع لپ تاپ
 • تعمیر تخصصی انواع درایوهای نوری شامل برطرف کردن مشکلات مکانیکی و الکترونیکی
 • برطرف کردن مشکلات مدار باک شارژر، گرافیک، چیپ شمالی و جنوبی و …
 • گردگیری تمام منافذ ورودی هوا به داخل لپ تاپ
 • بررسی و کنترل فن ها و درایوهای نوری
 • برطرف کردن مشکلات مدار PWM و مدار تأمین کننده ولتاژ CPU
 • انجام تنظیمات به صورت تخصصی برای بهینه سازی و بالا بردن سرعت نرم افزارهای کاربردی در مرکز تعمیر لپ تاپ
 • بررسی و کنترل اجزا از قبیل: اتصالات، منبع تغذیه و کابلهای اتصال
 • برطرف کردن مشکلات مدار SOUND و مدار LAN
 • کنترل ولتاژ تمام مدارهای الکترونیکی کارت گرافیک، مودم، پاور و …
 • کنترل ولتاژ تمام مدارهای الکترونیکی مادربرد
 • برطرف کردن مشکلات مداری POWERING
 • روغن کاری تمام فن ها همراه با شستشوی هیت سینگ پردازنده و کارت گرافیک در نمایندگی تعمیر لپ تاپ

تعمیر قطعات لپ تاپ

 • تعمیر مادربرد laptop
 • به روزرسانی انواع بایوس و باز کردن قفل لپ تاپ
 • نصب نرم افزارهای سازگار با ساختار لپ تاپ
 • تعمیر و ترمیم شکستگی در قسمت لولا و قاب و همچنین عوض کردن انواع قاب
 • برطرف کردن مشکلات مدار باک شارژر، گرافیک، چیپ شمالی و جنوبی و …
 • گردگیری تمام منافذ ورودی هوا به داخل لپ تاپ
 • نصب ویندوز، درایورها و تمام نرم افزارهای تخصصی و عمومی
 • بازیابی اطلاعات و تست سالم بودن هارد دیسک
 • تعمیر کی بورد و تعویض کی بورد انواع لپ تاپ
 • گشایش و به روز رسانی انواع پسورد بایوس و هارد در لپ تاپ
 • بررسی همه جانبه قطعات الکترونیکی و تعویض آنها در صورت نیاز
 • تعمیر تخصصی انواع شارژر لپ تاپ
 • بررسی همه جانبه هارد از نظر سلامت سیلندر و مکانیک هارد
 • بررسی همه جانبه صفحه نمایش لپ تاپ به منظور پیشگیری از سوختگی پیکسل یا ضعیف و کم نور شدن فلورسنت و مشکلات ولتاژ و …
 • خدمات تخصصی تعمیرات و تعویض صفحه های نمایش اعم از LCD و LED در انواع لپ تاپ های الجی

سوالات متداول تعمیرات لپ تاپ

تعمیرات الجی در این نمایندگی توسط تیمی از ماهرترین و با تجربه ترین تکنسین ها و با بهره مند از پیشرفته ترین و سازگارترین روش ها و تجهیزات صورت می گیرد. تعمیرکاران مرکز به خاطر شرکت در کنفرانس های تخصصی- آموزشی بر جدیدترین ترفندهای تعمیر مسلط  بوده و آنها را در فرآیند بازیابی دستگاه به کار می گیرند.

چیزی که در رابطه با تعمیر دستگاه ها مورد توجه است اینکه به کارگیری تکنولوژی های جدید در این دستگاه ها وظیفه خطیر تعمیر را برای کارشناسان چند برابر کرده است. چون عدم مهارت و توجه در اجرای عملیات تعمیر امکان دارد ضمن آسیب به قسمت های سالم دستگاه، خرابی کامل آن را بوجود بیاورد.

بنابراین مدیریت مرکز تعمیر لپ تاپ جدیدترین تجهیزات این حوزه را در اختیار کارشناسان خود قرارداده و خواستار بالاترین سطح کیفیت از آنان می باشد. سوالات و پرسش های احتمالی شما در خصوص خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات پاسخ داده می شود.

عیب یابی مشکلات لپ تاپ

درصورتی که لپ تاپ شما دارای مشکلاتی بوده و نمیدانید که منبع این مشکلات از کجاست، مرکز تعمیر لپ تاپ به شما کمک کرده و زمان تعمیر آن را برآورد و هزینه را نیز اعلام می نماید.

درصورت هرگونه سوال با ما تماس گرفته یا اینکه شخصا به نمایندگی الجی ما مراجعه کنید.

خدمات سرویس الجی شامل تعمیر قسمت های مختلف لپ تاپ ها می گردد. که عبارتند از:

تعویض فن لپ تاپ

امکان دارد عملکرد بد لپ تاپ به ظاهر مشکل بسیار کوچکی باشد، ولی اگر دستگاه شما بیش از حد گرم شود می تواند برخی از قطعات پلاستیکی بسیار نازک دستگاه را ذوب کند. در صورتی که فکر می کنید که فن دستگاه بد کار می کند، برای جلوگیری از آسیب بیشتر باید آن را تعمیر کنید.

بازیابی اطلاعات لپ تاپ

در صورتی که شما با اتفاق بدی مواجه شدید و فایل تان پاک شده است، مطمئنا می خواهید که اطلاعات آن را بازگردانی کنید. در این شرایط ما می توانیم این کار را انجام دهیم. گاهی اوقات کامپیوترهای قدیمی ارزش تعمیر ندارند. با این حال، شما می توانید برای هرگونه خدمات از قبیل بازیابی اطلاعات به ما تکیه کنید. کارشناسان در این خصوص به شما کمک خواهند کرد، بنابراین در صورت هرگونه سوالی در مورد فرایند یا خدمات ما، با ما تماس بگیرید.

تعویض باتری لپ تاپ

اگر باتری لپ تاپ شما به سرعت خالی شده و یا اصلا شارژ نمی شود، قطعا باید آن را به تعمیرکاران حرفه ای بسپارید. شاید کار کردن با لپ تاپ بدون باتری برای شما مهم نباشد، اما گاهی اوقات باید باتری به دستگاه وصل باشد تا کار کند. هیچ کسی دوست ندارد دستگاهش مشکل خاصی داشته باشد. بنابراین با ما تماس بگیرید تا هرگونه مشکلی رفع شود.

تعویض ها و تعمیر هارد دیسک لپ تاپ

در صورتیکه فکر می کنید هارد دیسک نیاز به تعمیر دارد، قطعا باید آن را به متخصصین تعمیر لپ تاپ بسپارید. ممکن است به پیگیری فوری نیازی نباشد، ولی اگر اطلاعات روی هارد دیسک از دست رفته باشد، در اینصورت با مشکل جدی مواجه خواهید شد. پیش از اینکه چنین اتفاقی روی دهد باید به راهنمایی های ما توجه کنید.

تعمیر آب خوردگی لپ تاپ

اگر در مورد ریختن مایع بر روی لپ تاپ نگران هستید، باید هرچه سریعتر با ما تماس بگیرید. در صورتیکه یک یا دو هفته پیش آب کمی روی لپ تاپ ریخته شده وهیچ اتفاقی نیافتاده است، ولی اکنون با مشکلات کوچکی مواجه هستید، نادیده گرفتن این مشکل می تواند منجر به مشکلات بزرگتری شود. به هرحال، پیشنهاد می کنیم تا در اسرع وقت به ما مراجعه کنید و در عرض یک هفته، مایع با جابجایی مادربرد کاملا تمیز می شود.

نصب مجدد نرم افزارهای لپ تاپ

مسائل مربوط به نرم افزار در دستگاه می توانند آزاردهنده باشند. اگر راه اندازی به آهستگی صورت می گیرد و یا اینکه لپ تاپ شما با مشکلات غیرقابل توضیح همراه است، نصب مجدد نرم افزار ها و سیستم عامل آن می تواند موثر باشد. انتظار می رود که این روش موجب رفع مشکل شما شده و مجددا مانند روز اول کار کند. ما همواره آماده ایم در مرکز تعمیر لپ تاپ به شما کمک کرده و به هر گونه سوالات شما در این باره پاسخ می دهیم.

ارتقای حافظه رم لپ تاپ

محدود بودن رم در دستگاه می تواند مشکل ساز باشد. در صورتی که سرعت لپ تاپ شما کند است، این مشکل می تواند به موجب قطعه قدیمی باشد که باید آن را ارتقا داد. کارت حافظه جدید می تواند حس خوبی به شما بدهد. درصورت هرگونه سوال یا نگرانی در مورد این نوع تعمیر، با مرکز تعمیر لپ تاپ ما تماس بگیرید.

تعمیر مادربرد لپ تاپ

اگر مادربرد لپ تاپ شما خراب بوده و یا کار نمی کند، قطعا باید بررسی شود. با اینحال، تشخیص این نوع تعمیر نسبت به سایر تعمیرات زمان زیادی طول می کشد تا قطعه درستی را جایگزین نمود. درصورت مشاهده اینگونه مشکلات در کامپیوتر، ما می توانیم آن را تعمیر کنیم.

تعمیر جک پاور لپ تاپ

در صورتی که باتری لپ تاپ شما اصلا شارژ نمی شود، قطعا باید با ما تماس بگیرید. جک پاور لپ تاپ قطعه ای است که افراد می توانند آن را نادیده بگیرند، ولی درصورت شکسته شدن باید تعمیر شود. اگر دقیق نمی دانید که مشکل کجاست، با ما تماس گرفته تا راهنمایی های لازم را ارائه نماییم. برآورد هزینه در زمان بسیار کوتاه و بصورت رایگان انجام می شود.

 تعمیر آسیب فیزیکی لپ تاپ

لپ تاپ ها بدلیل اینکه قابل حمل می باشند، بسیار مستعد آسیب فیزیکی هستند. آسیب فیزیکی ممکن است جزئی و یا بزرگ باشد. به هرحال ممکن است گاهی اوقات این صدمات آزاردهنده باشند و باید آن را تعمیر کرد. در صورت مشاهده چنین موردی، مرکز تعمیر لپ تاپ می تواند به صورت رایگان هزینه را برآورد کرده و پیشنهادات لازم را ارائه دهد.

تعویض نمایشگر لپ تاپ

آیا نمایشگر لپ تاپ شما ترک خورده است؟ آیا شکستگی نمایشگر از داخل است؟ اگر ال سی دی دستگاه شما شکسته شده است، متخصصین تعویض نمایشگر در مرکز تعمیر لپ تاپ به شما کمک می کند. حتی اگر نمایشگر شما در بازار وجود نداشته باشد، ما می توانیم آنرا ظرف چند روز سفارش دهیم. به هرحال، در هر موردی می توانید به ما مراجعه کرده تا به سوالات شما پاسخ دهیم.

حذف ویروس ها

ویروسهای دستگاه می توانند آزاردهنده باشند. با وجودی که پنجره های بازشده می توانند ایجاد مزاحمت کرده، اما شما همچنان به کار خود ادامه دهید. این مورد می تواند سرعت دستگاه را بسیار کند کند. حذف ویروس یا نصب مجدد سیستم عامل می تواند این مشکل را در دسکتاپ برطرف کند. به هرحال، دستگاه را به مرکز تعمیر لپ تاپ آورده تا مورد بررسی قرار گیرد.

تعویض کیبورد لپ تاپ

در صورتی که برای کیبورد لپ تاپ مشکلی بوجود بیاید، می توانید در جهت رفع آن با ما ارتباط برقرار کنید. ممکن است مشکلات زیاد نباشد ولی هیچ کسی دوست ندارد که با دستگاه معیوب کار کند. بنابراین برای کمک به رفع این مشکل با کارشناسان مرکز تعمیر لپ تاپ مشاوره کنید.

تعمیر کارت شبکه وای فای

کارت های شبکه وای فای به ندرت تعویض می شوند. به هرحال اگر اتصال وای فای شما کار نمی کند، نگران نباشید. کارشناسان در مرکز تعمیر لپ تاپ می توانند دستگاه را تعمیر کنند.