نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت ، ساختمان بنیامین ، پ 145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ
دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق :77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت ، ساختمان بنیامین ، پ 145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

 دفتر مرکزی: 66097851
 مرکز تعمیرات: 66097859
 شعبه شرق :77978135
شعبه هفت تیر: 88836102
شعبه جنوب: 55300568
شعبه غرب 44153186
شعبه شمال 26721443
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

تعمیر آب خوردگی تلویزیون

زمانی که تلویزیون از آب صدمه می بیند، متاسفانه روشهای زیادی وجود ندارد تا خودتان آنرا تعمیر کنید. اما چندین ترفند ارائه می شود تا تلویزیون مجددا کار کند. اما در نهایت ممکن است آنرا به تعمیرکار حرفه ای بسپارید. از آنجایی که تعمیرکار می تواند هزینه زیادی بگیرد، همواره توصیه می شود تا خودتان ابتدا برای رفع مشکل تلاش کنید. این مراحل احتمالا به تلویزیون شما صدمه نرسانده و ارزانتر از سپردن آن به متخصص و یا خرید دستگاه تلویزیون جدید است.

مرحله 1- کشیدن تلویزیون از برق

ممکن است بنظر مهم نباشد، اما باید توجه کنید که تلویزیونی که صدمه آب دیدگی دیده، باید بلافاصله از برق در بیاید. همچنین شما ممکن است بخواهید آنرا حرکت داده، اما باید مراقب باشید. البته این مسئله به میزان صدمه آب دیدگی بستگی دارد. اگر نفوذ آب زیاد بود، تلویزیون قطعا باید از موقعیت فعلی خود برداشته شود.

مرحله 2- خشک کردن منطقه موردنظر

گاهی اوقات شما ممکن است زمانی که تلویزیون صدمه آب دیدگی دیده است، بتوانید خشک کردن نقطه ای را انجام دهید. این ایده همواره خوب است تا اینکه در هوای داغ خشک شود. اگر دکمه cool وجود دارد، توصیه می شود تا آنرا زده و از خشک کن با درجه پایین استفاده کنید.

مرحله 3- صبور باشید

شما باید منتظر باشید تا آب کاملا خشک شود. تلویزیون را در محلی قرار داده که در معرض هوا بوده و یک یا دو روز منتظر خشک شدن آن باشید. گاهی اوقات این تنها چیزی است که باید انجام دهید. با توجه به جایی که تلویزیون آسیب دیده، شما ممکن است پشت آنرا نیز درآورده و بگذارید تا در هوا خشک شود. پس از خشک شدن تلویزیون بمدت چند روز، پشت آنرا گذاشته و به برق زده تا ببینید کار می کند.

این مطلب را از دست ندهید    اتصال و استفاده از هدفون ها در تلویزیون هوشمند

مرحله 4- سپردن به تعمیرکار

اگر هیچکدام از این روشها بکار نیامد، ممکن است آن را به تعمیرکار تلویزیون بدهید. باید با آنها تماس گرفته و بگویید که صدمه از نوع خیس شدن بوده و دقیقا کجای تلویزیون صدمه دیده است. آنها ممکن است با تلفن بتوانند برآورد هزینه کنند بطوریکه شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا ارزش تعمیر دارد یا نه.

مرحله 5- تعویض تلویزیون

در بدترین حالت، شما ممکن است دستگاه تلویزیون جدیدی بخرید. همچنین گاهی اوقات تلویزیون کارکرده بهترین گزینه است. به وب سایتهای مختلف فروش لوازم خانگی رجوع کنید. قبل از خرید سوالات زیادی بپرسید تا مطمئن شوید که تلویزیون خوبی بخرید.

در صورت نیاز می توانید با شرکت ایران سرویس نماینده تعمیر تلویزیون های ال جی در تهران تماس حاصل کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

فهرست مطالب
قاطی شدن رنگ مانیتور
وبلاگ
پشتیبانی آنلاین الجی

قاطی شدن رنگ مانیتور

آشنایی با ترفند رفع مشکل قاطی شدن رنگ مانیتور ال جی یکی از مشکلاتی که برای اکثر مانیتورها به وجود می‌آید، قاطی شدن رنگ آن‌هاست.

ادامه مطلب »
تعمیر پمپ تخلیه ظرفشویی
وبلاگ
پشتیبانی آنلاین الجی

پمپ تخلیه ظرفشویی

تعمیر پمپ تخلیه ظرفشویی ال جی تعمیر پمپ تخلیه ظرفشویی ال جی یکی از خدماتی است که در مرکز تعمیرات ال جی در نمایندگی ال

ادامه مطلب »
زیرنویس فارسی در تلویزیون
وبلاگ
پشتیبانی آنلاین الجی

زیرنویس فارسی در تلویزیون

رفع مشکل نمایش زیرنویس فارسی در تلویزیون این روزها، شرکت‌های سازنده تلویزیون برای پیشی گرفتن در بازار تولید و عرضه، قابلیت‌های جدیدی را طراحی و

ادامه مطلب »
تعمیر موتور ماشین لباسشویی
وبلاگ
پشتیبانی آنلاین الجی

تعمیر موتور ماشین لباسشویی

آموزش تعمیر موتور ماشین لباسشویی یکی از شایع‌ترین اشکالات مشاهده شده در ماشین‌های لباسشویی امروزی، خرابی موتور است. در صورت خرابی موتور، سایر قطعات ماشین

ادامه مطلب »