نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت ، ساختمان بنیامین ، پ 145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ
دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق :77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت ، ساختمان بنیامین ، پ 145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

 دفتر مرکزی: 66097851
 مرکز تعمیرات: 66097859
 شعبه شرق :77978135
شعبه هفت تیر: 88836102
شعبه جنوب: 55300568
شعبه غرب 44153186
شعبه شمال 26721443
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

آموزش عیب یابی مایکروفر

فهرست مطالب

آموزش عیب یابی مایکروفر ال جی

آموزش عیب یابی مایکروفر اگر شما نیز در طول روزهای اخیر متوجه وجود اشکال در مایکروفر ال جی خود شده‌اید، می‌توانید با استفاده از روش‌های درج شده در این مقاله، اشکال پیش آمده را شناسایی کرده و جهت رفع آن اقدام نمایید. در این مقاله برآنیم تا روش‌های موجود جهت عیب یابی مایکروفر را با شما کاربران گرامی به اشتراک بگذاریم. همانگونه که می‌دانید عیب یابی تخصصی هر دستگاهی، نقشی بسزا در تشخیص درست اشکال پیش آمده و در نتیجه تعمیر صحیح آن دارد.

مراحل عیب یابی مایکروفر ال جی

از اینرو کارشناسان متخصص و زبده‌ی تعمیر، بر این مرحله –یعنی مرحله عیب یابی- و طی صحیح آن تأکید ویژه ای دارند. با این وجود گاه عیب یابی دستگاه مورد استفاده نیازی به حضور کارشناس تعمیر ندارد و کاربر عادی دستگاه نیز می‌تواند با رعایت استانداردهای این حوزه جهت عیب یابی اقدام کند. اگر مایکروفر شما نیز در طول روزهای اخیر دچار اختلال و خرابی در عملکرد گشته است می‌توانید با طی مراحل درج شده در این مقاله، عیب یابی و تعمیر آن را انجام دهید. توصیه می‌شود در صورتی که دانش و مهارت عیب یابی مایکروفر را ندارید از دستکاری دستگاه خودداری کرده و با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات لوازم خانگی ال جی، واحد تعمیرات مایکروفر ال جی تماس بگیرید.

گرم نشدن غذا توسط مایکروفر:

تجربه کارشناسان تعمیرات مایکروفر نشان داده است که این اشکال غالبا مربوط به یکی از بخش های زیر است: لامپ، دیود، خازن، ترانش های ولتاژ و در نهایت برد. احتمالا با بررسی این موارد و تعمیر آنها مشکل گرم نشدن غذا توسط مایکروفر مرتفع گردد.

عدم چرخش صفحه گردون درون مایکروفر:

تجربه کارشناسان در عیب یابی مایکروفر نشان داده است که این اشکال غالباً با تعویض صفحه گردون مایکروفر مرتفع می گردد.

کار نکردن گریل مایکروفر:

کارشناسان تعمیرات مایکروفر بروز این اشکال را غالباً با تعمیر یکی از بخش های المنت، ترموستات و برد برطرف می سازند.

جرقه زدن مایکروفر:

هنگامی که مایکروفر جرقه میزند میتواند مشکل از لامپ مگنتران باشد. علت دیگر این اشکال می تواند آن باشد که فلزی داخل دستگاه است و یا آنکه صفحه میکا نیاز به تعویض داشته باشد.

روشن نشدن مایکروفر:

تجربه ما در تعمیرات مایکروفر نشان داده است که مشکل روشن نشدن مایکروفر معمولاً به دلیل وجود اشکال در برد دستگاه است. این اشکال با بررسی و تعمیر برد قابل رفع است.

کار نکردن کلیدهای پنل مایکروفر:

تجربه کارشناسان در عیب یابی مایکروفر نشان داده است که بروز این اشکال نیز عمدتاً مرتبط با برد دستگاه است.

باز نشدن درب مایکروفر:

در صورتی که در مایکروفر شما بسته شده و باز نمی شود این احتمال وجود دارد که اشکالاتی در میکروسوئیچ مایکروفر ایجاد شده است.

روشن نشدن مایکروفر ال جی

تجربه کارشناسان در عیب یابی مایکروفر نشان داده است که این اشکال –یعنی روشن نشدن مایکروفر- ممکن است به دلایل مختلفی اتفاق بیفتد که در این میان وجود ایراد در بخش قفل درب و میکروسویچ‌ برخی از شایع‌ترین‌ها هستند. البته در برخی موارد نیز ثابت شده است که مشکل روشن نشدن ماکروفر به دلیل وجود اشکال در برد دستگاه است. در هر حال تشخیص این مسئله که چرا مایکروفر روشن نمی‌شود، نیاز به بررسی دستگاه و تست عملکرد قطعات آن دارد.

از این رو توصیه می‌شود جهت تعمیر، عیب یابی مایکروفر ال جی و رفع سایر اشکالات پیش آمده در آن صرفاً به مراکز مجاز و استاندارد نظیر نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ال جی مراجعه نمایید. در صورت داشتن تخصص نیز می‌توانید مواردی چون میکروسویچ درب مایکروفر، فیوز سرامیکی، فیوز حرارتی و مجموعه‌ی قفل درب را بررسی کرده و مشکل پیش آمده در مایکروفر خود را رفع نمایید.

امتیاز بده، تخفیف بگیر!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 8 =