نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت ، ساختمان بنیامین ، پ 145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ
دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق :77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت ، ساختمان بنیامین ، پ 145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

 دفتر مرکزی: 66097851
 مرکز تعمیرات: 66097859
 شعبه شرق :77978135
شعبه هفت تیر: 88836102
شعبه جنوب: 55300568
شعبه غرب 44153186
شعبه شمال 26721443
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

چرا یخ ساز ال جی سریع یخ نمی سازد؟

یخ ساز ال جی/ این یک مشکل بسیار رایج در یخ سازهای ال جی است. برعکس، شما نیز می توانید همین مشکل را در یخچال خود داشته باشید.  بنابراین، اگر یخچال ال جی شما در ساخت یخ مشکل دارد، ابتدا باید خودتان آن را تعمیر کنید یا با یک شرکت تعمیر لوازم خانگی حرفه ای تماس بگیرید.

درب به درستی بسته نمی شود

اگر درب به درستی بسته نشود، یخ ساز را از ایجاد یخ جلوگیری می کند. باید دسته را بردارید و لولا را تمیز کنید تا بتواند به درستی کار کند.

یخچال شما سرد نمی شود

اگر یخچال سرد نشود، از یخ سازی یخ ساز جلوگیری می کند. در این مورد، شما باید تنظیمات دما را تغییر دهید.

کمپرسور صدای بلندی می دهد

اگر کمپرسور صدای بلندی دارد، به این معنی است که مشکلی در آن وجود دارد. برای رفع مشکل باید با یک شرکت تعمیرات لوازم خانگی حرفه ای تماس بگیرید.

یخ ساز ال جی

صدای بلندی از فریزر می آید

اگر صدای بلندی از فریزر می آید، ممکن است به دلیل نشتی در خود فریزر باشد. برای تعمیر این مشکل باید با یک تعمیرکار لوازم خانگی تماس بگیرید.

یخچال شما یخ‌زدایی نمی‌کند

اگر یخچال شما یخ‌زدایی نمی‌کند، این کار از یخ‌ساز هم جلوگیری می‌کند. برای یخ زدایی باید کولر گازی را روشن کنید.

سینی یخ به درستی کار نمی کند

اگر سینی یخ به درستی کار نمی کند، به این معنی است که آب را در داخل خود نگه نمی دارد.

یخچال شما مشکلات دیگری دارد: اگر یخچال شما مشکلات دیگری مانند بسته نشدن درب به درستی یا سرد نشدن داشته باشد، این کار باعث می شود یخ ساز تولید یخ نکند.

این مطلب را از دست ندهید   علت داغی یخچال الجی

فریزر خیلی خالی است

اگر فریزر خیلی خالی باشد، این کار از سرد شدن یخچال شما و همچنین یخ زدن جلوگیری می کند. برای حل این مشکل، باید مقداری غذا به فریزر اضافه کنید. می توانید این کار را با قرار دادن وسایل در فریزر انجام دهید. اگر این مشکل را حل نکرد، باید با یک تعمیرکار لوازم خانگی تماس بگیرید تا مشکل را برطرف کند.

فریزر خیلی گرم است

اگر هوای خارج شده از دریچه ها گرمتر از خود فریزر باشد، این اتفاق می افتد. این ممکن است به دلیل شکستن فن یا انسداد مجاری هوا باشد. برای رفع این مشکل، باید با یک تعمیرکار حرفه ای لوازم خانگی تماس بگیرید.

بررسی بوها

اگر یخچال ال جی الکتریک شما بوی خنده‌داری می‌دهد، باید بو را بررسی کنید. برای انجام این کار، در را باز کنید و بررسی کنید که آیا بوی نامطبوعی از داخل یخچال می آید یا خیر.

اگر وجود ندارد، پس دلیلی وجود ندارد که یخچال خوب کار نکند. اگر بو قوی است، ممکن است به این معنی باشد که یخچال مشکل دارد و باید با تعمیرکار لوازم خانگی تماس بگیرید تا آن را برطرف کند.

اینها برخی از رایج ترین دلایلی هستند که چرا یخچال ال جی الکتریک شما یخ نمی سازد. خوب، اگر تصمیم دارید یخچال قدیمی خود را با یخچال جدید جایگزین کنید، در اینجا لیستی از مارک های یخچال وجود دارد که باید قبل از خرید آن را بدانید.

چگونه یخ ساز یخچال ال جی الکتریک را تمیز کنیم؟

در اینجا نحوه تمیز کردن یخ ساز یخچال ال جی الکتریک آورده شده است:

  • سطل یخ را بردارید.
  • سینی یخ را بردارید.
  • دستگاه یخ ساز را با یک برس نرم یا با پارچه تمیز تمیز کنید. مطمئناً نباید از پاک کننده های ساینده ای استفاده کنید که به یخ ساز آسیب برساند.
این مطلب را از دست ندهید   تعمیر خطوط عمودی رنگ بر روی نمایشگر تلویزیون

نحوه ریست کردن کمپرسور یخچال الجی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + چهار =