نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت ، ساختمان بنیامین ، پ 145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ
دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق :77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت ، ساختمان بنیامین ، پ 145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

 دفتر مرکزی: 66097851
 مرکز تعمیرات: 66097859
 شعبه شرق :77978135
شعبه هفت تیر: 88836102
شعبه جنوب: 55300568
شعبه غرب 44153186
شعبه شمال 26721443
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

پمپ تخلیه ظرفشویی

فهرست مطالب

تعمیر پمپ تخلیه ظرفشویی ال جی

تعمیر پمپ تخلیه ظرفشویی ال جی یکی از خدماتی است که در مرکز تعمیرات ال جی در نمایندگی ال جی و در بخش تعمیر لوازم خانگی ال جی به کاربران ارائه می شود. پمپ تخلیه بخش مهمی از این دستگاه است که مسئول هدایت آب به سمت خارج از دستگاه است. به عبارت ساده تر پمپ تخلیه با استفاده از یک پروانه، آب را از طریق شیلنگ تخلیه خارج می کند. خرابی آن زمینه ساز مشکلات و اختلالاتی خواهد شد که سریعا باید مورد بررسی قرار بگیرند و برطرف شوند.

کاربرد پمپ تخلیه ظرفشویی ال جی

پمپ تخلیه ظرفشویی آب آلوده حاصل از شست و شوی ظروف را تخلیه کرده و به این ترتیب به دستگاه کمک می کند که عملکرد بهتری داشته باشد. اگر پمپ تخلیه کار نکند_ به هر دلیلی_ آب درون دستگاه خارج نمی شود. این پمپ به کمک یک پروانه آب را وارد شیلنگ تخلیه می کند و از مسیر مربوطه خارج می کند. تعمیر پمپ تخلیه ظرفشویی ال جی در رفع بسیاری از اختلالات تاثیر مستقیم دارد.

  • نشانه های خرابی پمپ تخلیه ظرفشویی ال جی
  • ظرفشویی ال جی روشن نمی شود
  • برنامه ظرفشویی ال جی در حین کار و به صورت ناگهانی متوقف می شود
  • عمل تخلیه در ظرفشویی ال جی به درستی انجام نمی شود و ظرفشویی دچار نشتی آب می شود
  • پمپ تخلیه ظرفشویی ال جی تعمیر می شود یا تعویض

تعمیر پمپ تخلیه ظرفشویی ال جی یا تعویض آن وابسته به شرایط خاصی است. بستگی دارد شدت ایراد و اختلال در این بخش از ماشین ظرفشویی چه قدر باشد. تعمیرکاران و تکنسین های واحد تعمیرات ظرفشویی ال جی به کمک مولتی متر این پمپ را بررسی می کنند. معمولا پمپ های تخلیه امکان تعمیر ندارند و با باید تعویض شوند. به این نکته بسیار مهم توجه کنید که هرگونه خطا در روند تعویض پمپ تخلیه ظرفشویی ال جی آسیب های جدی به این دستگاه وارد می کند که ممکن است جبران ناپذیر باشند. به همین دلیل است که توصیه می کنیم حتما به یک مرکز تعمیراتی معتبر و مجهز مراجعه کنید.

نحوه تعویض پمپ تخلیه ظرفشویی ال جی

تعویض پمپ تخلیه ظرفشویی ال جی به مهارت و تجربه نیاز دارد. لذا یادآوری می کنیم که هر کاربر آماتوری نمی تواند این مراحل را با موفقیت سپری کند. به همین جهت توصیه اکید داریم که هرگز سرخود این کار را انجام ندهید، زیرا عواقب بدی به همراه خواهد داشت و زمینه ساز مشکلات بسیار بیشتری خواهد شد.

مراحل تعویض پمپ تخلیه ظرفشویی ال جی

دستگاه را از برق بکشید و مطمئن شوید که الکتریسیته ساکن در آن وجود ندارد. با استفاده از یک پیچ گوشتی، قاب های ماشین را باز کرده تا به قسمت موتور و پمپ دسترسی پیدا کنید. در مرحله بعد پمپ را آزاد کنید. با استفاده از یک پیچ گوشتی این کار را انجام دهید. سپس پمپ جدید را جایگزین کرده و اتصالات آن را محکم کنید. در نهایت دستگاه را ببندید و آن را روشن کنید.

در این آموزش ظاهرا حساسیت و پیچیدگی خاصی وجود ندارد، اما در واقع کار حساسی است که مستلزم داشتن تجربه لازم و کافی برای اجرای موفقیت آمیز است. در تعمیرگاه اصلی ظرفشویی ال جی با استفاده از تجهیزات پیشرفته و برخورداری از تخصص و مهارت بالا و به کمک آرشیوی مجهز از لوازم و قطعات جانبی، تعویض پمپ تخلیه ظرفشویی ال جی با بالاترین و بهترین کیفیت انجام می شود.

نمایندگی ال جی در تهران

نمایندگی ال جی در تهران به کمک مرکز سخت افزار ایران تلاش می کند تا در حوزه فروش، پس از فروش و تعمیرات ال جی خدمات و تسهیلاتی ارزنده و مفید به کاربران خود ارائه دهد. این نمایندگی همواره با کاربران خود در تعامل است و حوزه نیاز های آنها را به خوبی شناخته است. همان طور که می دانید کمپانی ال جی در حوزه تولید لوازم خانگی، لوازم صوتی و تصویری و کالاهای حوزه موبایل و لپ تاپ فعالیت گسترده و برنامه ریزی شده دارد.

از این رو هر ساله محصولات بسیار متنوع و با کیفیت تولید و روانه بازار می کند. نمایندگی ال جی در تهران تمام این محصولات را تحت حمایت و پشتیبانی خود قرار می دهد. تمام سرویس ها و خدمات این نمایندگی همراه با تضمین های کیفی است. کیفیت رمز اعتبار نمایندگی ال جی در تهران است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با نمایندگی ال جی در تهران تماس بگیرید.

امتیاز بده، تخفیف بگیر!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + پنج =