عیب یابی مشکلات لپ تاپ

عیب یابی مشکلات لپ تاپ

عیب یابی مشکلات لپ تاپ

درصورتی که لپ تاپ شما دارای مشکلاتی بوده و نمیدانید که منبع این مشکلات از کجاست، مرکز تعمیر لپ تاپ به شما کمک کرده و زمان تعمیر آن را برآورد و هزینه را نیز اعلام می نماید.

درصورت هرگونه سوال با ما تماس گرفته یا اینکه شخصا به نمایندگی الجی ما مراجعه کنید.

خدمات سرویس الجی شامل تعمیر قسمت های مختلف لپ تاپ ها می گردد. که عبارتند از:

تعویض فن لپ تاپ

امکان دارد عملکرد بد لپ تاپ به ظاهر مشکل بسیار کوچکی باشد، ولی اگر دستگاه شما بیش از حد گرم شود می تواند برخی از قطعات پلاستیکی بسیار نازک دستگاه را ذوب کند. در صورتی که فکر می کنید که فن دستگاه بد کار می کند، برای جلوگیری از آسیب بیشتر باید آن را تعمیر کنید.

بازیابی اطلاعات لپ تاپ

در صورتی که شما با اتفاق بدی مواجه شدید و فایل تان پاک شده است، مطمئنا می خواهید که اطلاعات آن را بازگردانی کنید. در این شرایط ما می توانیم این کار را انجام دهیم. گاهی اوقات کامپیوترهای قدیمی ارزش تعمیر ندارند. با این حال، شما می توانید برای هرگونه خدمات از قبیلبازیابی اطلاعات به ما تکیه کنید. کارشناسان در این خصوص به شما کمک خواهند کرد، بنابراین در صورت هرگونه سوالی در مورد فرایند یا خدمات ما، با ما تماس بگیرید.

تعویض باتری لپ تاپ

اگر باتری لپ تاپ شما به سرعت خالی شده و یا اصلا شارژ نمی شود، قطعا باید آن را به تعمیرکاران حرفه ای بسپارید. شاید کار کردن با لپ تاپ بدون باتری برای شما مهم نباشد، اما گاهی اوقات باید باتری به دستگاه وصل باشد تا کار کند. هیچ کسی دوست ندارد دستگاهش مشکل خاصی داشته باشد. بنابراین با ما تماس بگیرید تا هرگونه مشکلی رفع شود.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *