نمایندگی تعمیر LG G6

اگر صاحب موبایلLG G6  هستید، مطمئنا دسترسی به یک شرکت خدماتی در حوزه تعمیر این موبایل می تواند آرامش خاطر زیادی را برای شما ایجاد کند. زمانی که G6 به هر چیزی از تعمیر صفحه تا تعویض باتری نیاز داشته باشد، ایران سرویس دارای قطعات، ابزارها و تجربه کاری است که سریعا این خدمات را به شما ارائه می دهد.

LG G6 از بهار سال ۲۰۱۷ به بازار عرضه شد. تلفن هوشمند ال جی G6 با داشتن صفحه نمایش چشمگیر، دوربین عقب ۱۳ مگاپیکسل و دستیار گوگل دارای طرفداران زیادی است. اگر هنگام استفاه از این دستگاه به طور ناگهانی به آن آسیب وارد کرده اید، می توانید با ما تماس گرفته تا مشاورین ما برآورد هزینه ای بریتان داشته باشند.

تعمیر نمایشگر ال جی  G6

LG G6 با داشتن نسبت بدنه به نمایشگر ۸۰% دارای نمایشگر ۵٫۷ اینچی چشمگیری است. اگر نمایشگر یا ال سی دی آن بشکند، می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید. تکنسین های ما در انجام تعمیرات نمایشگر دارای مهارت و تجربه به روزی هستند. تمام خدمات تعمیر LG G6 دارای گارانتی قطعات و خدمات مربوطه است.

تعمیر صدمه آب دیدگی LG G6

اگرچه LG G6 در برابر آب و گرد و غبار مقاوم است، با این حال این دستگاه هنوز مستعد صدمه آب خوردگی است زمانی که به مدت طولانی در آب عمیق قرار بگیرد. اگر صدمه آب خوردگی بر عملکرد ال جی  G6تاثیر گذارد، تلفن هوشمند را هر چه زودتر باید به تعمیرات تلفن همراه محل ببرید. تکنسین های حرفه ای ایران سرویس می توانند تلفن هوشمند را باز کرده، قطعات داخلی را خشک و تست کنند و قطعات آسیب دیده را نیز تعمیر نمایند. در نهایت، تلفن هوشمند شما همانند قبل به خوبی کار می کند.